Tomasz Lis jest znanym dziennikarzem, a obecnie również redaktorem naczelnym polskiego „Newsweeka”. Znany mężczyzna postanowił pochwalić się wielkim osiągnięciem swojej córki.

Pola Lis obroniła pracę magisterską

Tomasz Lis przez wiele lat pozostawał w związku z Kingą Rusin. Z tej relacji zrodziły się Pola Lis oraz Iga Lis.

Obie córki pary dziś już są dorosłe, mają własne życie i wyprowadziły się z domu. Ich sukcesy bardzo cieszą rodziców.

Tomasz Lis nie omieszkał pochwalić się czynem, którego dokonała Pola. Jak dowiadujemy się z jego Twittera, jego pierworodna córka obroniła pracę magisterską.

Pola Lis studiowała stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Miała roczną przerwę na studiach w Stanach Zjednoczonych, jednak później wróciła do Polski.

Wygląda na to, że Pola świetnie przygotowała się do obrony pracy magisterskiej, która odbyła się w ostatnim czasie. Napisała pracę magisterską na temat amerykańskiej polityki zagranicznej i obroniła ją, dzięki czemu może pochwalić się tytułem magistra.

Pola Lis przez rok studiowała dziennikarstwo w Stanach Zjednoczonych. Choć krążyło na ten temat wiele plotek, w końcu sama zabrała głos i wyjaśniła wszystkie nieścisłości.

Podkreślała, że wyjazd do USA miał dać jej szansę sprawdzenia, gdzie czuje się lepiej. Ostatecznie wybrała jednak mieszkanie w Polsce.

Kinga Rusin oraz Tomasz Lis chcieli, by ich córki studiowały w Stanach Zjednoczonych. Ten plan się nie udał, gdyż żadna z nich nie wybrała żadnego uniwersytetu w USA.

Pola Lis skończyła studia w Warszawie, zaś jej młodsza siostra, niespełna 20-letnia Iga Lis, obecnie studiuje historię i stosunki międzynarodowe w Londynie, na uczelni London School of Economic.

Gratulujemy Poli zdobytego tytułu magistra!

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA MODLI SIĘ O PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. AKTORKA MARTWI SIĘ O JEGO STAN ZDROWIA

Jak informował portal Życie: GWIAZDOR „TAŃCA Z GWIAZDAMI” PLANUJE DRUGI ŚLUB. JEST ZAKOCHANY PO USZY

Portal Życie pisał również o… NAROŻNA W CHICAGO PRÓBUJE SPECJAŁÓW LOKALNEJ KUCHNI I NIE SZCZĘDZI CZUŁOŚCI NOWEMU UKOCHANEMU