Gwiazdor Polsatu zaczął rok w niezwykle ciekawy sposób – wziął ślub w Australii. Jego wybranka to Yuliya Philips, a ceremonia odbyła się 6 stycznia.

Ślub wzięli w Australii, z dala od mediów oraz tłumów gapiów. Na ceremonię zaprosili tylko najbliższych.

„Było kameralnie, ale za to nad oceanem, na zupełnym odludziu, gdzie kangury niemal podchodziły pod nasze okna” – opowiadał.

Michał Malitowski planuje drugi ślub

Jak zdradził Michał Malitowski, on i Yuliya Philips już planują drugi ślub, który odbędzie się w Polsce.

Michał oraz Yuliya pokazali w mediach społecznościowych kilka zdjęć z uroczystości ślubnej. Wszystko wyglądało bajecznie pięknie.

„Od początku chcieliśmy, żeby to była bardzo prywatna ceremonia. Było mało gości, tak naprawdę tylko rodzina. Wiedzieliśmy, że dopiero po jakimś czasie chcemy podzielić się informacją, że jesteśmy już małżeństwem” – zdradził gwiazdor.

Jego żona ujawniła, że jednym z utworów, które wybrzmiały na weselu, było „Pod papugami” Czesława Niemena. Dodała, że cieszy się, że mogli bawić się także do polskich utworów.

Juror „Tańca z Gwiazdami” i jego świeżo upieczona małżonka zdradzają, że będą organizowali w Polsce drugi ślub.

„W Polsce swoje zrobimy. Niektórzy nie mogli dotrzeć na nasz ślub. Ale zrobiliśmy to w bardzo kameralnym gronie” – opowiada Michał Malitowski.

„Tak jak mówi Yuliya, będziemy się tym cieszyć trochę dłużej a nie tylko raz, więc będziemy to powtarzać” – dodaje.

Michał i Julia wyglądają na zakochanych i bardzo szczęśliwych. Życzymy młodej parze, by zawsze im się układało.

Michał Malitowski ma za sobą jeden długi związek z Joanną Leunis, który, jak ujawnił, wywołał u niego depresję. Życzymy mu, by Yuliya Philips była tą jedyną i by nigdy więcej nie musiał zmagać się z tego rodzaju problemami.

Przypomnij sobie o… NAROŻNA W CHICAGO PRÓBUJE SPECJAŁÓW LOKALNEJ KUCHNI I NIE SZCZĘDZI CZUŁOŚCI NOWEMU UKOCHANEMU

Jak informował portal Życie: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA MODLI SIĘ O PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. AKTORKA MARTWI SIĘ O JEGO STAN ZDROWIA

Portal Życie pisał również o… MICHAŁ WIŚNIEWSKI MA ZA SOBĄ CIĘŻKIE CHWILE. NIKT NIE CHCIAŁBY TEGO PRZEŻYĆ