Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron zaczęli spotykać się ze sobą w marcu tego roku, zaraz po burzliwym rozstaniu aktorki z jej byłym chłopakiem, Antkiem Królikowskim.

Wieniawa i Baron byli parą zaledwie przez kilka miesięcy, jednak ich związek był bardzo medialny. Para często bywała razem na branżowych wydarzeniach i dzieliła się z fanami fotografiami ze wspólnie spędzonych chwil.

Julia Wieniawa i Baron rozstali się

Wkrótce stało się jasne, że 35-letni członek zespołu Afromental i młodsza od niego o 16 lat aktorka nie do końca do siebie pasują. Ich relacja zakończyła się tak szybko, jak się zaczęła. W sierpniu pojawiły się informacje o ich rozstaniu.

Jak donosił „Fakt”, zdaniem informatora para rozstała się ze względu na to, że Julka tęskniła za kontaktami z rówieśnikami.

W ostatnich tygodniach już się nie dogadywali. Julce zaczęła doskwierać potrzeba częstszego kontaktu ze znajomymi rówieśnikami. Brakowało jej życia w stylu nastolatki.

Pojawiały się również przesłanki, że para rozstała się w niezbyt przyjemnej atmosferze. Teraz ich relacje zdecydowanie się jednak ociepliły.

Czy między byłymi kochankami coś iskrzy?

Dało się to zauważyć podczas ostatniego rozdania nagród „Telekamery 2020”. Choć para nie siedziała tuż obok siebie, w końcu doszło do spotkania. Jak wyglądało?

Zarówno Julka jak i Baron znaleźli się wśród wyróżnionych. Na koniec gali wszyscy nagrodzeni zostali zaproszeni na scenę. To właśnie tam doszło do spotkania między Wieniawą, a Baronem.

Widać było, że para ma ze sobą bliskie kontakty. Oboje wymieniali się znaczącymi spojrzeniami. Jak myślicie, czy iskra miłości jeszcze się tli?