Aktorka Anna Kaczmarczyk i jej mąż Pascal Litwin pobrali się w 2018 roku. Para poznała się na planie produkcji show „Taniec z gwiazdami”. Między dwojgiem zaiskrzyło, co poskutkowało (dwa lata później) – ślubem.

Anna Karczmarczyk należy do gwiazd, które cenią swoja prywatność. Aktorka nie afiszuje się ze swoim związkiem, dlatego tez niewielu wiedziało o jej ślubie. Całe wydarzenie udało się zachować parze w tajemnicy. Dopiero po ceremonii, mąż Anny Karczmarczyk pochwalił się zdjęciem z uroczystości na swoim Instasrories.

Anna Karczmarczyk chce zostać matką

Anna Kaczmarczyk nigdy nie mówi o swoim związku otwarcie. Na pytania o ślub i małżeństwo odpowiada w lakoniczny sposób. W jednym z wywiadów dla magazynu „Na Żywo”, powiedziała, że decyzja o ślubie była kropką nad „i” ich związku.

Ktoś może uznać, że można żyć bez ślubu. Dla mnie jest to jak pieczątka na związku.Pojawił się obok ktoś, o kogo zaczynasz się troszczyć bardziej niż o przyjaciela. Pokazujemy mu swój świat i jednocześnie uczymy się jego świata. To jest w tworzeniu związku najpiękniejsze.

Co więcej, gwiazda wyznała, że jest już gotowa na kolejny etap w życiu – macierzyństwo.

Fani niepokoją się o związek aktorki

Od pewnego czasu aktorka nie zamieszcza w sieci żadnego zdjęcia z ukochanym. Bardzo zaniepokoiło to fanów Karczmarczyk, którzy zastanawiali się czy w maleństwie gwiazdy wszystko w porządku.

Jak się okazuje – tak, aktorka wyznała, że podróżuje z mężem we dwójkę i to, dlatego ciężko im o wspólną fotografię. Na szczęście para znalazła wreszcie kogoś, kto mógłby zrobić im wspólne zdjęcie. Anna Karczmarczyk pochwaliła się fotografią z mężem. Fani mogą już spać spokojnie.

View this post on Instagram

.🐻

A post shared by 𝔸𝕟𝕟𝕒 𝕂𝕒𝕣𝕔𝕫𝕞𝕒𝕣𝕔𝕫𝕪𝕜 (@anna_karczmarczyk) on