Kamil Lemieszewski wygrał drugą edycję nowego "Big Brothera". W programie zdobył nie tylko główną nagrodę - 100 tysięcy złotych i samochód Fiat 500, ale też w trakcie jego trwania szczęśliwie się zakochał.

To właśnie w programie Kamil poznał Ewę, z którą najprawdopodobniej stanął na ślubnym kobiercu!

Choć Kamil i Ewa nie znają się zbyt długo, najprawdopodobniej podjęli oni poważną decyzję, która pozwoli ich związkowi przejść na wyższy poziom.

Ostatnio, para pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami ze ślubu. Czy zakochani faktycznie się pobrali?

Z opisu pod zdjęciem wynika, że tak. Kamil w udostępnionym na Instagramie wpisie napisał:

Teraz czas na chwile poślubnej celebracji …Miłego zapiątku. „Niech żyje Królowa życia i Król !” #odrowąż #lubicz @grandlubicz #watahakamila #wilkikamila @ewa_kepys @kamillemie_official #justmarried #bride #groom #milosc #love #unicorn #wolf – skomentował wpis Kamil.

Ewa i Kamil pobrali się?

Najprawdopodobniej małżonkowie pobrali się 2 lutego 2020 roku w Pradze. Ewa Kepys miała na sobie białą, rozkloszowaną suknię ślubną. Pan młody za to postawił na długą (w stylu fraku) marynarkę i czarne spodnie. Pod marynarką znalazła się gnieciona koszula z szerokimi rękawami. Na głowę włożył kapelusz, a na szyi zawiesił pawie pióro. Wszystko uzupełnił eleganckimi butami.

W sieci zawrzało. Pod zdjęciami ślubnymi posypało się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Jak dotąd świeżo upieczeni małżonkowie nie odpowiedzieli.