Dawid Narożny to założyciel zespołu Piękni i Młodzi. Na początku roku ogłoszono, że nie należy już do formacji.

Tajemnicze oświadczenie kryło za sobą ciekawą historię. Jak dowiedziały się media, między członkami zespołu po Sylwestrze Marzeń TVP w Zakopanem doszło do kłótni oraz rękoczynów.

Magda i Dawid Narożni do niedawna byli parą, jednak od jakiegoś czasu ich relacje uległy znacznemu pogorszeniu. Po rozstaniu nie potrafili znaleźć wspólnego języka w sprawach zawodowych.

Ich osobiste problemy położyły cień na dalszym funkcjonowaniu zespołu. Magda i Dawid znaleźli już nowych partnerów, a w nocy z 1 na 2 stycznia doszło do wielkiej awantury.

W sieci krążyło popularne nagranie z całego zdarzenia. Jak twierdzi Joanna, nowa partnerka Dawida Narożnego, została zaatakowana przez Krzysztofa – partnera Magdaleny Narożnej.

Kobieta została odwieziona na SOR.

Nowa partnerka Dawida Narożnego nie jest w ciąży?

Obecna wybranka Dawida, Asia, wzbudziła ogromne emocje, oświadczając, że już niedługo ich rodzina się powiększy.

„Nowy członek rodziny… Nasze maleństwo już w drodze” – ujawniła, zaś Narożny pochwalił się tą informacją w Instastories.

Wpis brzmiał tak, że większość fanów była przekonana, że Asia jest w ciąży. Część z nich nie chciała jednak wierzyć w to, że para wkrótce będzie miała dziecko.

Sceptycy mieli rację – informacja nie dotyczyła ciąży. We wpisie partnerki Dawida Narożnego chodziło o… kota.

Najnowsze Instastories Dawida oraz Joanny pokazują, że para zdecydowała się na kota.

„To właśnie ten nowy członek rodziny” – napisała Asia i pochwaliła się zdjęciami młodego czworonoga. Para nazwała swojego nowego pupila Bianco.

Czy informacja o nowym członku rodziny miała podtrzymać rozgłos, jaki zdobył Dawid Narożny na początku roku?

Przypomnij sobie o… CÓRECZKA LEWANDOWSKICH JEST PRZEUROCZA. CO WYPRAWIAŁA KLARA NA OBOZIE SPORTOWYM MAMY

Jak informował portal Życie: CZY TO KRYZYS W MAŁŻEŃSTWIE WILLIAMA I KATE? KSIĘŻNA NIE ZAŁOŻYŁA PIERŚCIONKA ZARĘCZYNOWEGO

Portal Życie pisał również o… KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ. MARGARET WZIĘŁA EGZOTYCZNY ŚLUB ZA GRANICĄ. NA CEREMONII BYLI OBECNI SZAMANI