W zespole Piękni i Młodzi nie dzieje się dobrze. Jak wiadomo, po sylwestrowym koncercie na dla TVP w Zakopanem, członkowie formacji bardzo się pokłócili.

Wśród członków zespołu znajdowali się Magda oraz Dawid Narożni, którzy jakiś czas temu się rozwiedli. Oboje znaleźli nowych partnerów i jeszcze do niedawna utrzymywali, że ich prywatne złe relacje nie wpłyną na życie zawodowe. Jak widać, stało się inaczej.

W nocy z 1 na 2 stycznia w hotelu w Zakopanem, gdzie nocował zespół, doszło do ogromnej kłótni. Joanna, nowa partnerka Dawida Narożnego, twierdzi, że zaatakował ją Krzysztof, partner Magdaleny Narożnej. Następnie trafiła na SOR.

Jak się okazało, cała kłótnia została nagrana. Na wideo można zauważyć, że Magda siedzi w barze z partnerem i przyjaciółmi. Wtedy Dawid zdenerwował się, że nie wie, co się dzieje z ich 9-letnim dzieckiem.

Media donoszą, że Dawid napisał Magdzie smsa z pytaniem, gdzie jest ich córka. Gdy ta nie odpisała, podszedł, by spytać, co się dzieje z małą Gabrysią.

Nie spodziewał się zapewne reakcji Magdy Narożnej, która wykrzyczała „Dziecko jest pod moją opieką, gdy było pod twoją, to ja się nie interesowałam, więc wyp*******j stąd”. Następnie obecny partner Magdy zaczął grozić Dawidowi Narożnemu, a Magda Narożna zaatakowała Joannę, partnerkę Dawida. Wtedy Joanna w ramach obrony własnej psiknęła Magdzie gazem pieprzowym w twarz.

Dawid Narożny filmował telefonem całą sytuację. Nowy partner Magdy usiłował zabrać telefon, więc Joanna również użyła wobec niego gazu pieprzowego i właśnie wtedy Krzysiek ją uderzył.

Nie wiadomo, jaki finał będzie mieć ta sprawa – robi się coraz poważniej.

Mimo tego, że aktualnie nie najlepiej układa się pomiędzy parą byłych małżonków, która tworzy zespół "Piękni i Młodzi", to nie planują oni póki co solowej kariery. Poza tym wciąż mają wiele wiernych fanów, których nie chcą zwieść.

Jednak fani zespołu czują się w pewien sposób oszukani. Słyszeli tyle piosenek o miłości i obietnic, że jest to związek idealny i na całe życie, że teraz nie mogą uwierzyć w to, co dzieje się w zespole. Są świadkami zupełnego rozpadu bandu, okraszonego dodatkowo zachowaniem, jakie nie przystoi artystom. Miejmy nadzieję, że konflikty zostaną zażegnane, muzyka przecież łagodzi obyczaje.

Przypomnij sobie o… ZAKAZ HANDLU ZOSTANIE ROZSZERZONY NA KOLEJNE SKLEPY? W TEJ SYTUACJI W NIEDZIELE PRAKTYCZNIE NIC NIE BĘDZIE CZYNNE

Jak informował portal Życie: WIZERUNEK LECHA KACZYŃSKIEGO POJAWI SIĘ NA BANKNOTACH? „KAŻDE UPAMIĘTNIENIE TAK WIELKIEGO CZŁOWIEKA JEST GODNE”

Portal Życie pisał również o… „ZNÓW UMIEM JUŻ CHODZIĆ”. NAJNOWSZE WIEŚCI O STANIE ZDROWIA TOMASZA LISA. CZY DZIENNIKARZ WRÓCI DO PEŁNI ZDROWIA