36-letnia Weronika Rosati, aktorka znana głównie z filmów „PitBull” oraz „Obława”, a także seriali „Czas honoru” oraz „M jak miłość”, prywatnie jest mamą dwuletniej Elizabeth.

Gwiazda jest znana także ze wspierania walki o prawa kobiet, co uczyniła m.in. na World Economic Forum w Davos. Sama padła ofiarą przemocy domowej i po przykrych doświadczeniach z ekspartnerem, Robertem Śmigielskim, chce pomóc innym kobietom.

Weronika Rosati pielęgnuje nałóg przy córce

Choć dba o inne kobiety, niestety wygląda na to, że Weronika Rosati stawia zdrowie córki na dalszym miejscu. Jak odkryli paparazzi, gwiazda wróciła do starego nałogu, który ma wpływ również na jej bliskie otoczenie.

Aktorka zabrała swoją pociechę, Elizabeth, na spacer. Brzmi normalnie? Nie do końca.

Wyjście na świeże powietrze, by nim pooddychać, dobrze zrobiłoby dwuletniej dziewczynce. Niestety, nie miała okazji tego doświadczyć – w zamian za to Weronika paliła papierosy, a dym tytoniowy dostawał się również do płuc Elizabeth.

- Było ciężko, ochota na papierosa wracała przez dwa lata. Ale wytrzymałam i dziś wiem, że nigdy nie miałam tak pięknej cery jak teraz – deklarowała Rosati zaledwie trzy lata temu.

Tymczasem ostatnio spotkano ją w Łazienkach Królewskich w towarzystwie córeczki oraz jej opiekunki. Chęć sięgnięcia po papierosa była silniejsza i Weronika zaczęła palić obok dziecka, przez co mała Elizabeth również musiała wdychać dym tytoniowy.

Prawdopodobnie powrót do nałogu ma związek ze sporymi zawirowaniami w życiu prywatnym – gwiazda regularnie widuje się w sądzie z Robertem Śmigielskim.

Niemniej jednak nie powinna palić papierosów w towarzystwie swojego małego dziecka – bierne palenie jest bardzo groźne dla zdrowia człowieka.

Przypomnij sobie o… POLACY ZWARIOWALI NA PUNKCIE ZENKA MARTYNIUKA. AŻ TRUDNO UWIERZYĆ W TO, CO SZYKUJĄ PRODUCENCI

Jak informował portal Życie: INTERNAUTKOM NIE SPODOBAŁ SIĘ OSTATNI POST AGNIESZKI KACZOROWSKIEJ. W OBRONIE AKTORKI MUSIAŁ STANĄĆ MĄŻ

Portal Życie pisał również o… KAROL STRASBURGER JEST W ZŁYM STANIE PSYCHICZNYM? NAPŁYWAJĄ NOWE INFORMACJE NA TEMAT ŚWIEŻO UPIECZONEGO OJCA