30-letnia Ania Korcz jest córką gwiazdy znanej z „Na Wspólnej”, 52-letniej Anny Korcz. Młoda mama 24 stycznia urodziła małego synka – Franciszka.

Ania Korcz urodziła dziecko

Ania Korcz prywatnie jest żoną Piotra Kalitowskiego. Wzięli ślub w 2018 roku, a na uroczystości obecni byli m.in. Katarzyna Skrzynecka oraz Anna i Robert Lewandowski.

Ania Korcz jest przyjaciółką Anny Lewandowskiej już od lat, obie interesują się ekologiczną żywnością oraz zdrowym odżywianiem. Młoda mama była nawet obecna na baby shower żony Roberta Lewandowskiego.

O urodzinach swojego synka, Frania, Ania Korcz poinformowała na Instagramie.

„24.01.2020 19:03 czas stanął w miejscu. Przyszedł na Świat i wywrócił go do góry nogami, wszystko się zmieniło, w sekundę najważniejsze kwestie przestały być istotne, bo pojawił się ON.”

„Miłość, którą do Niego mamy i która pojawiła się tak nagle i niespodziewanie jest nie do opisania. Witaj na Świecie Synku” – brzmiał opis pod zdjęciem synka Ani.

Anna Korcz jest dumna z tego, że została babcią. Pochwaliła się zdjęciem, na którym widać ją trzymającą w objęciach najmłodszego członka rodziny.

W opisie pod zdjęciem zaznaczyła, że najważniejszym uczuciem na świecie jest miłość. Dodała, że jest to „uczucie, które zabliźnia rany, przebacza, zapomina, nie szuka poklasku, nie karmi się pychą”.

Fani Ani Korcz oraz jej mamy, Anny Korcz, są zachwyceni. Trzeba przyznać, że mały Franio wygląda przesłodko.

Świeżo upieczone mama i babcia zebrały wiele gratulacji ze strony internautów, którzy byli zachwyceni ich zdjęciami oraz pięknymi opisami.

My również gratulujemy Ani Korcz oraz jej mamie! Obu paniom życzymy dużo szczęścia.

View this post on Instagram

Czy juz wiecie jakie uczucia w zyciu sa najwazniejsze? Czy doswiadczaliscie je? Czy byliscie ogarnieci ich pelnia i moca? Czy znacie ich sile i przeslanie! Gdyby na Swiecie panowala ta najwazniejsza i najpotezniejsza krolowa, ktora potrafi zmieniac , przeistaczac, przewracac wszystko do gory nogami, powodowac placz i smiech do lez, gdyby tylko jej dac wladze!!!!!! Swiat bylby piekny , madry i bezpieczny!!! Tak to Ona!!! Wielu z Was zna jej imie!!!! MILOSC!!! Uczucie, ktore zabliznia rany, przebacza, zapomina, nie szuka poklasku, nie karmi sie pycha.... Gdyby tak ludzie tu w Polsce i tam wszedzie dalej bardziej sie kochali.....” podajcie dalej”..... Na zawsze Wasza AK od 3 dni juz babcia, baba, babula, babunia, babi, babka....♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🙃♥️♥️♥️♥️♥️🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😘♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️#aniakalitowicz #mama #babcia #milosc #czystamilosc #purlove #przywiązanie #rodzinatojestsiła #tata #dziecko #noworodek #wyzwanie #nowarola #nowarolawzyciu

A post shared by Anna Korcz (@anna.korcz.official) on

Przypomnij sobie o… DOMINIKA GWIT POCHWALIŁA SIĘ ZDJĘCIEM Z TEATRU. FANI ZWRÓCILI UWAGĘ NA JEJ ZAOKRĄGLONY BRZUSZEK. CZY AKTORKA SPODZIEWA SIĘ DZIECKA

Jak informował portal Życie: MAŁGOSIA ROZENEK-MAJDAN I RADEK MAJDAN ROBIĄ ZAKUPY DLA DZIECKA. JAK IM IDZIE KOMPLETOWANIE WYPRAWKI? PRZYŁAPALI ICH PAPARAZZI

Portal Życie pisał również o… CZY TO KONIEC 500 PLUS JAKIE ZNAMY? RZĄD CHCE ZMIENIĆ WYSOKOŚĆ ŚWIADCZENIA. KTO DOSTANIE MNIEJ PIENIĘDZY