Dominika Gwit to aktorka, którą uwielbiają absolutnie wszyscy. Gwiazda słynie z niebywałego entuzjazmu, którym zaraża wszystkich wokół. Od Dominiki możemy uczyć się pewności siebie. Gwiazda, niezależnie od aktualnej wagi, w swoim ciele czuje się świetnie.

Dominika Gwit chętnie rozmawia z fanami

Dominika należy do gwiazd, które chętnie dyskutują z fanami. Na jej instagramowym profilu widać, jak często aktorka odpisuje na wiadomości i komentarze swoich obserwatorów.

Dominika Gwit nie ma problemu z tym, by dzieli się z internautami swoim życiem prywatnym. Aktorka często umieszcza w mediach społecznościowych osobiste wpisy. Ostatnio, gwiazda wrzuciła zdjęcie, które wyprowadziło jej obserwatorów w pole. Fani zaczęli gratulować aktorce ciąży, niestety - Dominika w niej nie jest.

Wszystko za sprawą zdjęcia, a dokładniej kreacji, która wprowadziła fanów aktorki w błąd. Na zdjęciu z premiery spektaklu „Czarno to widzę”, Dominika Gwit (według internatów) ma ciążowy brzuszek.

Dominika Gwit jest w ciąży?

Aktorka postanowiła zabrać glos w sprawie. Jak powiedziała, nie jest w ciąży, a kiedy w niej będzie z pewnością się z nami tym podzieli:

–Nie jestem w ciąży. Jak będę, to na pewno się dowiecie. U mnie do tej pory temat macierzyństwa był faktycznie daleki. Teraz już o tym myślę. Jestem żoną, więc mam nadzieję, że będę i matką. Zobaczymy.

Aktorka dodała także, że zamierza być super mamą. Jak zapewnia jej dziecko będzie jej oczkiem w głowie.

Może zainteresuje Cię to: ODMIENIONA DOMINIKA GWIT ZAPREZENTOWAŁA SIĘ NA PREMIERZE. AKTORKA WYGLĄDAŁA POSĄGOWO

Polecamy także: DOMINIKA GWIT DODAŁA SWOJE ULUBIONE ZDJĘCIE Z MĘŻEM. MIŁO PATRZEĆ NA ZAKOCHANYCH

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: NIEWIARYGODNE ZACHOWANIE KSIĘDZA. ZAŻĄDAŁ OD WIERNEGO KILKASET ZŁOTYCH WIĘCEJ Z POWODU, KTÓRY NIE MIEŚCI SIĘ GŁOWIE