Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Para ogłosiła oficjalnie radosną nowinę na początku listopada ubiegłego roku. Dowodem na to, że poród zbliża się wielkimi krokami jest dużych rozmiarów brzuch tenerki. Gwiazda chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami, na których prezentuje swoje ciążowe krągłości.

Anna Lewandowska opublikowała odważne zdjęcie w bikini

Choć póki co trenerka niewiele zdradza szczegółów dotyczących ciąży, to wciąż przy okazji stanu błogosławionego dzieli się wiedzą dotyczącą aktywności fizycznej przyszłych mam. Tym razem żona sportowca poruszyła temat odżywiania.

Przy okazji pochwaliła się odważnym, a przy tym wyjątkowo uroczym zdjęciem w bikini wykonanym podczas pobytu na Malediwach. Na fotografii siedzi ze skrzyżowanymi nogami na skraju basenu i chwyta się za dół brzucha. Sądząc po uśmiechu Lewandowskiej, trzeba przyznać, że obecny stan jej bardzo służy!

Anna Lewandowska zachęca do diety w czasie ciąży

Anna Lewandowska stara się motywować swoje obserwatorki do zdrowego stylu życia. Tym razem podzieliła się informacji o tym, jak bardzo ważną rolę odgrywają ćwiczenia i prawidłowe odżywianie w ciąży.

"Cieszę się, że świadomość ludzi na temat zdrowego odżywiania rośnie. Sama lubię podkreślać jego rolę zwłaszcza w ciąży. To, że dieta kobiet w ciąży wpływa na nawyki żywieniowe dziecka w przyszłości, zostało wielokrotnie udowodnione.

I tak, okazuje się, że już podczas życia płodowego nasze maluszki poznają smaki potraw spożywanych przez swoje mamy. Te doświadczenia wpłyną nie tylko na ich preferencje smakowe w przyszłości, ale również na prawidłowe kształtowanie się nawyków żywieniowych - napisała na portalu społecznościowym.

- 1000 pierwszych dni życia od poczęcia to czas, w którym organizm dziecka rośnie i rozwija się najintensywniej. Dlatego tak ważne jest, by przyszła mama, będąc w ciąży dbała o zbilansowaną i urozmaiconą dietę. Taka ciekawostka, o której warto przypominać" - napisała Lewandowska na Instagramie pod opublikowanym zdjęciem.

View this post on Instagram

I am glad that people's awareness about healthy eating is growing. I like to emphasize its role myself, especially during pregnancy🤰🏼. Diet of pregnant women affects the baby's eating habits in the future. it is very important that mother, while pregnant, cares for a balanced and varied diet.🍎🍏 ______________________________ Z cyklu: ŻYWIENIE I AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA W CIĄŻY 🤰🏼🍎🍏 Cieszę się, że świadomość ludzi nt. zdrowego odżywiania rośnie. Sama lubię podkreślać jego rolę zwłaszcza w ciąży🤰🏼. To, że DIETA 🍎🍏kobiet w ciąży wpływa na NAWYKI ŻYWIENIOWE dziecka w przyszłości zostało wielokrotnie udowodnione.🙌 I tak, okazuje się, że już podczas ŻYCIA PŁODOWEGO nasze maluszki poznają smaki potraw spożywanych przez swoje mamy. Te doświadczenia wpłyną nie tylko na ich preferencje smakowe w przyszłości ale również na prawidłowe kształtowanie się nawyków żywieniowych. 1000 pierwszych dni życia OD POCZĘCIA, to czas, w którym organizm dziecka rośnie i rozwija się najintensywniej. Dlatego tak ważne jest, by przyszła mama będąc w ciąży dbała o zbilansowaną i urozmaiconą dietę. Taka ciekawostka, o której warto przypominać😉💫 #healthyteam #annalewandowska #pregnant #6monthsoregnant #healthyplanbyann

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

Fanki Lewandowskiej przyznały jej rację. W komentarzach podzieliły się swoimi doświadczeniami dotyczącymi diety w ciąży. Przy okazji skomplementowały promienny wygląd trenerki.

"Cudowne zdjęcie! Wszystkiego dobrego."

"Zawsze zwracałam uwagę na to, co jem ja i moja rodzina! Zawsze czytam składy produktów. Moi rodzice mnie tego nauczyli i też zdrowo nas odżywiali."

"Anka! Jak ty pięknie wyglądasz."

"Ale ładnie wyglądasz. Ja mam taki brzuch po śniadaniu, a u Ciebie już 6 miesiąc"- piszą w komentarzach.

Zobacz także: ROBERT LEWANDOWSKI Z RODZINĄ NA ZASŁUŻONYM URLOPIE [ZDJĘCIA]

Może zainteresuje Cię to: KLARA CZULE OBEJMUJE BRZUSZEK MAMY. CZY TO NAJPIĘKNIEJSZE ZDJĘCIE ANNY LEWANDOWSKIEJ

Portal "Życie" informował o: TEN OBRAZEK ZDRADZA TWOJE WADY. CO JAKO PIERWSZE NA NIM WIDZISZ