Michał Szpak to utalentowany wokalista, który cieszy się dużą popularnością oraz sympatią widzów. Piosenkarz bardzo szanuje swoich fanów i ma z nimi dobry kontakt.

Co jakiś czas popularny gwiazdor otwiera się przed mediami. Tym razem zdecydował się w wywiadzie opowiedzieć o swojej mamie, która zmarła w 2015 roku.

Michał Szpak i jego relacja z mamą

Dla Michała Szpaka było to niezwykle trudne przeżycie – był bardzo związany ze swoją matką.

- Mama pozostała dla mnie wielką inspiracją. Była, jest i będzie najważniejszą kobietą w moim życiu. I nic tego nie zmieni. Przekazali mi z tatą bardzo dużo wartości – opowiada Szpak.

Podczas wywiadu przyznał, że cały czas tęskni za mamą. Jest do niej bardzo podobny.

Po śmierci mamy Michał Szpak przez dłuższy czas nie pojawiał się w mediach, gdyż nie mógł się z tym pogodzić. Potrzebował czasu, by poukładać sobie wszystko na nowo.

Gwiazdor miał zaledwie 10 lat, gdy jego mama wyjechała za granicę. Pracowała i mieszkała we Włoszech, by móc zapewnić rodzinie lepszy byt. Michał bardzo to przeżywał.

- Strasznie przeżyłem wyjazd mamy. Płakałem przez pięć kolejnych lat. Jak do niej jechałem, to nigdy nie mogłem się z nią rozstać. Nawet tańczyliśmy w deszczu ze szczęścia – opowiadał.

Jego mama ciężko zachorowała i zmarła 15 marca 2015 roku.

- To było jak odcięcie pępowiny. Nagle zmieniło się całe moje życie. Przez to, że wiele lat mieszkała za granicą, wydaje mi się, że ona nadal tam jest.

- Mam wrażenie, że w każdej chwili mogę wsiąść w samolot i ją odwiedzić. Później uświadamiam sobie, że jej po prostu nie ma – opowiadał smutny Michał Szpak.

Podkreślił, że jego mama jest jego wielką inspiracją, a także, że była, jest oraz będzie najważniejszą kobietą, jaka pojawi się w jego życiu.

Michał ujawnił także, że swój upór odziedziczył właśnie po mamie.

Przypomnij sobie o… FILIP CHAJZER UDOSTĘPNIŁ ZDJĘCIE SWOJEJ MŁODSZEJ SIOSTRY. DZIEWCZYNA WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO

Jak informował portal Życie: TRUDNE CHWILE W ŻYCIU MICHAŁA SZPAKA. GWIAZDOR ZOSTAŁ OSZUKANY I PRZESTRZEGA SWOICH FANÓW

Portal Życie pisał również o… MICHAŁ SZPAK ZOSTAŁ PRZED LATY MOCNO ZRANIONY. GWIAZDOR ZDOBYŁ SIĘ NA SZCZERE WYZNANIE