22 stycznia wszyscy dziadkowie mają swoje święto. Z tej okazji chętnie spędzają czas z wnukami lub wspominają miłe chwile, jeśli nie mogą być razem. Nie inaczej zrobił Donald Tusk, który pochwalił się na Instagramie słodkim zdjęciem z malutką wnuczką.

Dzień Dziadka u Donalda Tuska

21 stycznia obchodzony jest Dzień Babci, który skłonił wiele słynnych osób do opublikowania ciekawych fotografii z wnukami lub swoich zdjęć z dzieciństwa. Zaledwie dzień później, 22 stycznia, swoje święto mają dziadkowie.

Z okazji Dnia Dziadka Donald Tusk pokazał na swoim Instagramie piękne zdjęcie z małą wnuczką. Polityk prawdopodobnie nie mógł spotkać się z ukochaną córką Kasi Tusk, dlatego postanowił powspominać ich wspólny czas.

Zdjęcie zrobiono prawdopodobnie latem, co można stwierdzić po widocznym słońcu oraz lekkim ubiorze postaci, które się na nim znajdują.

Na fotografii Donald Tusk trzyma malutką wnuczkę na rękach i przytula ją do siebie. Za nimi znajduje się stragan z warzywami i owocami oraz ulica, po której poruszają się przechodnie i samochody.

„Dzień Dziadka…” – krótko podpisał nowe zdjęcie.

Fotografia bardzo spodobała się internautom. Zachwyceni są prywatnym, spontanicznie zrobionym zdjęciem Tuska, a także jego malutką wnuczką.

Wielu fanów złożyło Tuskowi życzenia z okazji jego dnia, niektórzy nie powstrzymali się także od drobnych przytyków w kierunku innych osób.

„A Kaczyński kota nosi” – napisał jeden z internautów pod zdjęciem Donalda Tuska.

Fani są zachwyceni tym, jak uroczo wygląda to zdjęcie, a także faktem, że nie jest pozowane – to spontaniczna, kolorowa i bardzo ciepła fotografia.

„Bardzo fachowy chwyt, nawet instamatki chyba nie miałyby zastrzeżeń” – rzuciła półżartem jedna z obserwatorek polityka.

Jak Wam się podoba najnowszy wpis Tuska?

View this post on Instagram

Dzień Dziadka...

A post shared by Donald Tusk (@donaldtusk) on

Przypomnij sobie o… CZY TO KONIEC DOBREJ PASSY ZENONA MARTYNIUKA? FANI MUZYKA NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI. NIE POZOSTAWIAJĄ NA NIM SUCHEJ NITKI

Jak informował portal Życie: TRUDNE CHWILE W ŻYCIU MICHAŁA SZPAKA. GWIAZDOR ZOSTAŁ OSZUKANY I PRZESTRZEGA SWOICH FANÓW

Portal Życie pisał również o… DZIEWCZYNKA Z KOALĄ NA RĘKACH, TA FOTOGRAFIA Z AUSTRALII WZRUSZYŁA WSZYSTKICH. OKAZAŁO SIĘ, ŻE JEST NIEPRAWDZIWA. PO CO POWSTAŁA