Blanka Lipińska jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaw polskim show-biznesie. Nie boi się zachowywać prowokująco, mówić o tematach intymnych i dzielić się każdym szczegółem swojego życia z fanami.

"365 dni" polskim Greyem

Blanka jest autorką powieści erotycznej „365 dni”. „365 dni” to powieść erotyczna, która stała się w Polsce bestsellerem. Sama autorka, Blanka Lipińska, zdradziła, że popularność, którą przyniosła jej książka, pozwoliła jej na zarobienie zawrotnej kwoty – ponad miliona złotych. Zaznaczała także, że wszystkie trzy części powieści doczekają się swoich ekranizacji.

Premiera ekranizacji pierwszej części książki „365 dni” będzie z pewnością jednym z najgłośniejszych wydarzeń polskiej kinematografii w 2020 roku. Szykowana jest na walentynki 2020, co najpewniej zapewni filmowi ogromną popularność – książka Lipińskiej to powieść erotyczna, a szykujący się film zwany jest „polskim Greyem”.

Termin premiery „365 dni” to 7 lutego 2020 roku. Ze względu na tematykę produkcji oraz fakt, że kinowe seanse zbiegną się z okresem walentynkowym, można się spodziewać, że film przyniesie ogromne zyski.

Viola Kołakowska ostro o twórczości Blanki Lipińskiej

Nie każdy jednak jest fanem takiej tematyki. Wśród zniesmaczonych znalazła się aktorka Viola Kołakowska, która określiła twórczość Lipińskiej mianem „kultury niskiej”.

Swoim zdaniem była partnerka Tomka Karolaka pochwaliła się na Instagramie. Modelka umieściła w sieci wpis, na którym widnieje przekreślone zdjęcie Blanki Lipińskiej, które Kołakowska podpisała „Stop kulturze niskiej”.

Jak myślicie, miała rację?


Przypomnij sobie o… CENY W LOKALU MAGDY GESSLER PRZYPRAWIAJĄ O ZAWRÓT GŁOWY. ANNA SKURA NIE MOGŁA UWIERZYĆ, GDY PRZYSZŁO DO PŁACENIA

Jak informował portal Życie: PRZEJRZYJ WSZYSTKIE BANKNOTY W SWOIM PORTFELU. JEŚLI MAJĄ TAKI NUMER SERYJNY, TO WŁAŚNIE ZOSTAŁEŚ MILIONEREM