W połowie stycznia media obiegła informacja, że Zbigniew Zamachowski znajduje się w szpitalu. Jak się okazało, aktor już od pewnego czasu miał zaplanowaną operację antroskopii kolana. O sytuacji poinformowała jego żona, znana prezenterka Monika Zamachowska. Zapowiedziała także, że z uwagi na to, para przez dłuższy czas nie będzie pokazywać się publicznie. Zabieg został wykonany w Kaliszu.

Zbigniew Zamachowski przyszedł z żoną na przedpremierę "Rigoletto"

Według zaleceń lekarza, Zbigniew Zamachowski ma odpoczywać po zabiegu i przejść rehabilitację. Aktor nie ma jednak zamiaru siedzieć cały czas w domu, dlatego wybrał się z żoną na przedpremierowy pokaz "Rigoletto".

Podczas wydarzenia w operze wszystkim rzuciło się w oczy, że Zbigniew Zamachowski porusza się o kulach. W jednym z wywiadów po pokazie zdradził, że zabieg zakończył się sukcesem. W związku z tym w najbliższych tygodniach powinien wrócić do pełnej sprawności. Mimo, że czuje się bardzo dobrze, to jednak podczas pierwszego wyjścia po operacji wolał wesprzeć się kulami. Odłożył je na chwilę, aby zapozować z żoną przy ściance.

Jak się czuje Zbigniew Zamachowski?

Zbigniew Zamachowski ma nadzieję, że jak szybko powróci do pełnego zdrowia i codziennych obowiązków.

Za 3 tygodnie będę już w pełni sprawny i będę mógł normalnie pracować
– zapowiada.

Póki co słucha jednak rad swojej żony i stara się oszczędzać.

Mąż teraz musi się oszczędzać i nie może się męczyć!
– stwierdziła Monika Zamachowska.

Aktor zdradził w jednym z wywiadów, jak czuje się po zabiegu.

Teoretycznie mógłbym już przestać chodzić o kulach, ale jeszcze się nimi wspieram, bo dają ulgę kolanu. Całe życie byłem aktywny i w końcu w 59. wiośnie życia moje lewe kolano odmówiło posłuszeństwa
– wyznał.

Zobacz także: ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI PRZEBYWA W SZPITALU. INFORMACJĘ POTWIERDZIŁA JEGO ŻONA. CO SIĘ STAŁO

Może zainteresuje Cię to: W TEJ RELACJI NA NUDĘ NIE MOŻNA NARZEKAĆ. JAK MONIKA ZAMACHOWSKA DOGADUJE SIĘ Z TEŚCIOWĄ

Portal "Życie" poleca: PAWEŁ KRÓLIKOWSKI PRZESZEDŁ KOLEJNĄ OPERACJĘ. NIESTETY, W TRAKCIE POJAWIŁY SIĘ KOMPLIKACJE. JAK CZUJE SIĘ AKTOR