Kamil Lemieszewski to uczestnik, który budził ogromne emocje wśród fanów programu „Big Brother”. Niemal w każdym odcinku nominowano go do opuszczenia domu Wielkiego Brata, jednak nie dość, że doszedł do finału show, to udało mu się również wygrać.

Kamil Lemieszewski wygrał drugą edycję „Big Brothera”

Mężczyzna nie tylko wygrał główną nagrodę - 100 tysięcy złotych i samochód Fiat 500, ale też w trakcie jego trwania szczęśliwie zakochał się. Jak się okazuje uczucie Kamila i Ewy Kępys nie było całkowicie przypadkowe.

Lemieszewski nie odebrał jednak od razu swojej nagrody. Musiał poczekać na nią nawet kilka miesięcy. Mężczyzna nie ukrywał, że ta sytuacja go całkowicie zaskoczyła:

-„Jestem bardzo zaskoczony, bo za chwilę są święta, a ja zostałem bez grosza, bo nie zostałem nawet opłacony za pobyt w domu Wielkiego Brata i moją grę aktorską tam na miejscu. Ta nagroda wpłynie za kilka miesięcy i zobaczymy” – powiedział dla „Party” w grudniu 2019 roku.

Zwycięzca stwierdził również, że wygrana w polskiej edycji show wcale nie jest taka duża.

-„Co prawda jest to mała kwota, bo na przykład w Rosji, czy Anglii wygrana to jest milion funtów albo milion dolarów, gdzie dom Wielkiego Brata zarabia dziesiątki milionów złotych, a ja dostałem sto tysięcy” – zauważył.

Kamil Lemieszewski odebrał swoją nagrodę

Mężczyzna jednak nie musiał długo czekać na swoją nagrodę. Ostatnio pochwalił się w mediach społecznościowych, że już odebrał wygraną. Nawet z nią zapozował.

-„ Fiacik wreszcie znalazł swojego właściciela. Wilk ze swoja watahą pojechali w siną dal, by nakarmić czerwonego brzdąca ku nowej przygodzie!”- napisał pod postem.

Pod postem posypała się masa życzliwych komentarzy. Fani byli zachwyceni jego nowym pojazdem.

-„ Super ,że Kamilek jest szczęśliwy, bo ja też się bardzo cieszę cały czas Ci kibicowałam. Pozdrawiam ❤️”

-„ Szerokiej, bezpiecznej i mało krętej drogi Wam Mili życzę. Odkrywajcie miejsca nieznane Czerwoną Strzałą”- pisali.

Warto sobie przypomnieć: JEŚLI POTRAFIŁA ROZBIĆ NASZĄ RODZINĘ, TO SAMO ZROBI Z WASZĄ. STWORZYŁA PODZIAŁY Z KAŻDEJ STRONY. SIOSTRA DOPIEKŁA MEGHAN MARKLE

Portal "Życie" pisał również o: NA POLSKICH DROGACH STANIE MNÓSTWO NOWYCH RADARÓW. UJAWNIONO GDZIE KIEROWCY POWINNI ZDJĄĆ NOGĘ Z GAZU