O Sebastianie Fabijańskim ostatnio zrobiło się głośno głównie za sprawą jego związku z gwiazdą mediów społecznościowych, blogerką Maffashion. Dziewczyna została jego partnerką już dwa tygodnie po głośnym rozstaniu ze swoim wieloletnim partnerem, Czarkiem Jóźwikiem z Abstrachuje.

Związek Fabijańskiego z Maffashion

Jakiś czas temu media informowały o tym, że popularny aktor zaręczył się z Maffashion. Celebrytka miała pochwalić się otrzymanym od niego pierścionkiem w czasie jednej z sesji zdjęciowych.

Przypomnijmy, że para spotyka się zaledwie od kilku miesięcy. I choć blogerka podkreśliła później, że biżuteria widoczna na jej ręce pochodzi z sieciówki, to samych zaręczyn Maffashion już nie zdementowała.

Do tej pory Fabijański chętnie wiązał się z popularnymi aktorkami. Jego partnerkami były m.in. Agnieszka Więdłocha oraz Olga Bołądź. Żaden z tych związków nie przetrwał próby czasu.

Konflikt Sebastiana Fabijańskiego i Piotra Stramowskiego

Tym razem o aktorze jest głośno, ponieważ często bez zastanowienia wypowiada się w dość ostry sposób o swoich znajomych z branży. Tym razem jego słowa nie spodobały się Piotrowi Stramowskiemu.

-„ Dualizm tego świata biznesowego jest przerażający. Nie wiem, jak można wziąć swoją żonę, która jest w ciąży, za rękę i przejść się po wybiegu pokazu modowego. Tak jak zrobili to Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke”- powiedział dla portalu Filmawka.pl.

Wypowiedź ta uraziła Stramowskiego i od tamtej pory nie utrzymuje kontaktu z Fabijańskim.

-„Moje podejście do wielu spraw jest na kursie kolizyjnym z jego podejściem. Teraz nie mamy ze sobą żadnego kontaktu. Myślę, że to już zamknięty temat”- wyznał aktor w rozmowie z Plejada.pl.

Sebastian Fabijański zdecydowanie lubi wzbudzać wokół siebie szum i podkreślać swoją odmienność. Jego buntownicze nastawienie i lekceważenie dla świata rozrywki wyraźnie widać w jego wypowiedziach.

Czy aktor pogodzi się z kolegą po fachu?

Warto sobie przypomnieć: JEŚLI POTRAFIŁA ROZBIĆ NASZĄ RODZINĘ, TO SAMO ZROBI Z WASZĄ. STWORZYŁA PODZIAŁY Z KAŻDEJ STRONY. SIOSTRA DOPIEKŁA MEGHAN MARKLE

Portal "Życie" pisał również o: NA POLSKICH DROGACH STANIE MNÓSTWO NOWYCH RADARÓW. UJAWNIONO GDZIE KIEROWCY POWINNI ZDJĄĆ NOGĘ Z GAZU