O Sebastianie Fabijańskim ostatnio zrobiło się głośno za sprawą jego związku z gwiazdą mediów społecznościowych, blogerką Maffashion. Dziewczyna została jego partnerką już dwa tygodnie po głośnym rozstaniu ze swoim wieloletnim partnerem, Czarkiem Jóźwikiem z Abstrachuje.

Zaręczony z Maffashion?

Niedawno polskim show-biznesem wstrząsnęła wiadomość, że Sebastian Fabijański i Maffashion zaręczyli się. Celebrytka miała pochwalić się otrzymanym od niego pierścionkiem w czasie jednej z sesji zdjęciowych.

Przypomnijmy, że para spotyka się zaledwie od kilku miesięcy. I choć blogerka podkreśliła później, że biżuteria widoczna na jej ręce pochodzi z sieciówki, to samych zaręczyn Maffashion już nie zdementowała.

Do tej pory Fabijański chętnie wiązał się z popularnymi aktorkami. Jego partnerkami były m.in. Agnieszka Więdłocha oraz Olga Bołądź. Żaden z tych związków nie przetrwał próby czasu. Czy uda mu się stworzyć trwałą relację z popularną blogerką?

Sebastian Fabijański swoją rozpoznawalność zawdzięcza męskiej urodzie i kreowaniu się na niepokornego indywidualistę. Mężczyzna lubi wzbudzać wokół siebie szum, podkreślając swoją odmienność.

Buntownicze nastawienie i lekceważenie dla świata rozrywki widać wyraźnie w wypowiedziach Sebastiana Fabijańskiego. Teraz jednak jego ekstrawagancja osiągnęła szczyt. Mężczyzna bowiem… zanurkował w śmietniku.

Aktor zdecydowanie nie boi się pobrudzić sobie rąk. Udowodniły to zdjęcia, które potajemnie udało się zrobić Fabijańskiemu. Gwiazdor zaparkował samochód i poszedł wyrzucić śmieci… a potem nagle sam zanurkował do śmietnika.

Paparazzi przyłapali go, gdy wkładał rękę do kosza na śmieci. Niestety nie udało się ustalić, co mężczyzna próbował z niego wyłowić. Najprawdopodobniej przypadkiem wyrzucił coś ważnego wraz ze śmieciami i potem musiał to wydobyć.

Na portalu "Życie" dowiesz się również o... RELACJA MAFFASHION I FABIJAŃSKIEGO NABIERA TEMPA. PARA ZOSTAŁA PRZYŁAPANA NA KOLEJNYM WSPÓLNYM WYJŚCIU

Warto sobie przypomnieć... MAFFASHION ZAMIESZKAŁA Z SEBASTIANEM FABIJAŃSKIM. SZYBKO? MINĘŁY 2 TYGODNIE OD ROZSTANIA Z CZARKIEM

Portal "Życie" informował także... OFICJALNA DECYZJA W SPRAWIE WYŻSZYCH RACHUNKÓW ZA PRĄD. PODWYŻKA DOTKNIE KLIENTÓW TYLKO JEDNEJ FIRMY