Mateusz Ziółko już w dzieciństwie fascynował się muzyką. Początkowo popularny wokalista grał jedynie na pianinie, a mając zaledwie piętnaście lat, założył swój pierwszy zespół muzyczny. Przez lata rozwijał się zawodowo i występował w różnych programach typu talent-show.

Muzyczna przerwa Mateusza Ziółko

Mateusz jest nie tylko wokalistą, ale także pianistą oraz autorem tekstów piosenek i muzyki. Choć kariera piosenkarza rozwijała się w zawrotnym tempie, a jego hity z płyty „Na nowo”- między innymi „w płomieniach”, „Planety”, „Szkło”, zdecydowanie podbijały listy przebojów, ten postanowił zrobić sobie krótką przerwę i wycofał się z muzycznego świata.

Wokalista przez ostatnie trzy lata nie pokazywał się w show-biznesie. Okazało się jednak, że nie próżnował. Ziółko pracował w tym czasie nad nowymi utworami i trzeba przyznać, że naprawdę dał z siebie wszystko.

Nowy singiel Mateusza Ziółko

Popularny wokalista powrócił na scenę muzyczną w wielkim stylu. Nagrał nowy utwór o nazwie „Obiecaj mi”, a oprócz tego pracuje nad wydaniem kolejnej płyty. Widać, że krótka przerwa dobrze mu zrobiła i dzięki niej powrócił z masą nowych pomysłów.

O czym jest nowa piosenka Mateusza? W opisie, umieszczonym pod oficjalnym teledyskiem piosenki, który ukazał się w Internecie 16 stycznia 2020 roku, można przeczytać:

-„Obiecaj mi uświadamia, że czas biegnie, że wszystko przemija. I dobre, i złe chwile. O tych złych nie warto pamiętać i ich we wspomnieniach pielęgnować. Często przyczyną niepowodzeń jesteśmy my sami.

Popełniamy błędy, których nie sposób naprawić, ale od najbliższych osób oczekujemy wybaczenia. I gdy jesteśmy kochani - i sami kochamy - to możemy liczyć na taki odruch serca.

Tylko wtedy życie, które pędzi, ma sens - gdy przy boku jest ktoś, kogo możemy być pewni. Że nas nie zostawi w potrzebie, nie zawiedzie naszego zaufania, nie złamie nam serca, nie oszuka i nie zrani.

Nie odejdzie nawet wtedy, gdy go zawiedziemy. Wówczas nawet przemijanie nie jest takie straszne...”.

Fani wokalisty są absolutnie zachwyceni jego nowym singlem. Wszytsko wskazuje na to, że piosenka będzie hitem na listach przebojów! Posłuchajcie sami:

Warto sobie przypomnieć: AMERYKAŃSKIE OSCARY TUŻ, TUŻ. ILE MOŻNA NA TYM ZAROBIĆ

Portal "Życie" pisał: SŁAWOMIR ŚWIERZYŃSKI ZMIENIŁ SIĘ NIE DO POZNANIA. JAK TERAZ WYGLĄDA WOKALISTA ZESPOŁU BAYER FULL

Portal "Życie" pisał również o: KLIENCI ROBIĄ ZAPASY MIĘSA. WSZYSTKO PRZEZ WZROST CEN W SKLEPACH. MOŻNA SIĘ NIEŹLE ZDZIWIĆ