Katarzyna Bosacka to dziennikarka, która jakiś czas temu zakończyła swoją pracę w stacji TVN.

Kobieta została zwolniona w trybie natychmiastowym po tym, jak bez wiedzy pracodawcy podpisała pewien kontrakt reklamowy.

Katarzyna Bosacka zwolniona z TVN-u

Po tym, jak stacja TVN rozwiązała umowę z Katarzyną Bosacką, prezenterka wydała na swoim facebookowym profilu oświadczenie, w którym postanowiła wyjaśnić wszystkie krążące w sieci plotki.

W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam, że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy. (...)

Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny.Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku! - napisała wówczas Bosacka.

Nowe przedsięwzięcie dziennikarki

Dziś, od rozstania Katarzyny Bosackiej z TVN-em minęło już pół roku. Aktualnie dziennikarka wraca na antenę telewizji. Gdzie i w jakiej roli będziemy mieli okazję zobaczyć Kasię Bosacką?

Jak wspominała sama Bosacka, po zerwaniu umowy z telewizją, nie została na lodzie. Dziennikarka miała bowiem spore zaplecze. Jak mieliśmy okazję zauważyć, nie skorzystała z tamtejszych ofert.

Podczas swojej przerwy, Bosacka prowadziła własny kanał w serwisie YouTube. Ma przy tym spora rzeszę fanów. Profil kobiety obserwuje ponad 50 tysięcy Internautów.

Ponadto kobieta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Konto Kasi Bosackiej śledzi ponad 40 tysięcy obserwujących. Ostatnio na profilu EcoBosacka pojawiło się zdjęcie kwiatów.

Czyżby udostępniona fotografia pięknych, fioletowych hiacyntów miała być podpowiedzią? Być może kobieta poprowadzi program o tematyce florystycznej.

Dziennikarka szykuje nowy projekt. Będziemy mogli go zobaczyć już wiosną tego roku

„Trochę wiosny zimą... wróć ... prawie... zimą. Jutro na kanale @Ekobosacka będzie pięknie i wiosennie. Trzymajcie kciuki za nagrania!”, napisała Kasia Bosacka na swoim Instagramie.

To nie wszystko, co napisała Katarzyna Bosacka. Dziennikarka zdradziła także, że od wiosny wraca na antenę jednej z telewizji:

„A już od wiosny wracam do tv. Zgadnijcie jakiej?”

Jesteśmy niezwykle ciekawi nowego projektu Katarzyny Bosackiej. Jak myślicie, gwiazda będzie twarzą programu traktującego o żywności czy być może stanie się twarzą jakiejś linii kosmetycznej?

Na portalu "Życie" informowaliśmy również... DZIENNIKARKA SĄDZIŁA, ŻE POPROWADZI ZWYKŁY PROGRAM. W EFEKCIE CAŁEJ JEJ ŻYCIE WYWRÓCIŁO SIĘ DO GÓRY NOGAMI!

Warto sobie przypomnieć... DEAN SCHNEIDER TO 26-LATEK, KTÓRY RZUCIŁ WSZYSTKO I WYJECHAŁ DO AFRYKI. JEGO WIĘŹ ZE ZWIERZĘTAMI JEST IMPONUJĄCA [WIDEO]

Portal "Życie" informował także o... O POLSKIM KSIĘDZU MÓWI CAŁY ŚWIAT. POWINNI BRAĆ Z NIEGO PRZYKŁAD INNI DUCHOWNI