Już we wrześniu ubiegłego roku popularna dziennikarka Katarzyna Werner wzięła urlop, by spełnić swoje marzenie o zamieszkaniu w Afryce. Teraz swoją codzienność opisuje na fanpage’u Mama na Zanzibarze.

O dalszych planach opowiedziała również na łamach portalu Wirtualne Media. To właśnie tam zdradziła powody podjęcia decyzji o przeprowadzce:

Robię to po to, żeby popatrzeć na świat, o którym opowiadam od 20 lat w telewizji, z zupełnie innej strony. Sprawdzić się w nowym zawodzie, nowym życiu.

Wiadomo już, że dziennikarka planuje otworzyć hotel. Najprawdopodobniej plany te zostaną zrealizowane w marcu 2020 roku. W tej chwili Katarzyna Werner zajmuje się organizacją finału WOŚP na Zanzibarze, została również przewodnikiem turystycznym:

Wtedy będzie już po porze deszczowej i powinniśmy mieć jasność. W tej chwili jesteśmy na etapie intensywnej nauki turystyki i obsługi gości. Niemal codziennie oprowadzam Polaków po wyspie. Chcemy stworzyć miejsce wyjątkowe, dopracowane, a to wymaga nauki i czasu. Ale mamy już swoje sukcesy na koncie: mamy dom na plaży, szczęśliwego 4-latka w szkole oraz legalny pobyt.

Warto wspomnieć, że Katarzyna Werner wyjechała do Afryki wraz z rodziną, w tym 4-letnim synem. Chłopiec chodzi tam do szkoły opartej na brytyjskim systemie nauczania.

Dziennikarkę nieprędko można będzie zobaczyć na antenie telewizji TVN, bowiem Katarzyna Werner nie zamierza na razie wracać do Polski. Podoba jej się w Afryce:

Każdego dnia przekonuję się, że to była jedna z mądrzejszych decyzji w moim życiu i mam nadzieję, że wystarczy mi jak najwięcej sił i zapału, aby tę Afrykę poznawać i troszkę się z nią mocować. Bardzo jestem szczęśliwa, że tutaj jestem i tutaj dorasta mój syn. Nie mam pojęcia czy w ogóle wrócę, a więc i kiedy. Szczerze mówiąc, zupełnie o tym nie myślę.

[embed]https://www.facebook.com/MamaNaZanzibarze/posts/2528995667316457?__xts__

Na portalu "Życie" informowaliśmy również... DZIENNIKARKA SĄDZIŁA, ŻE POPROWADZI ZWYKŁY PROGRAM. W EFEKCIE CAŁEJ JEJ ŻYCIE WYWRÓCIŁO SIĘ DO GÓRY NOGAMI!

Warto sobie przypomnieć... DEAN SCHNEIDER TO 26-LATEK, KTÓRY RZUCIŁ WSZYSTKO I WYJECHAŁ DO AFRYKI. JEGO WIĘŹ ZE ZWIERZĘTAMI JEST IMPONUJĄCA [WIDEO]

Portal "Życie" informował także o... O POLSKIM KSIĘDZU MÓWI CAŁY ŚWIAT. POWINNI BRAĆ Z NIEGO PRZYKŁAD INNI DUCHOWNI