Michał Szpak już od dobrych kilku lat pozostaje na językach. Gwiazdor wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, a jego nietypowy styl jest doceniany przez wielu fanów.

Wszystko zaczęło się od występu w programie TVN-u, teraz zaś Szpak planuje podbić rynek muzyczny nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Utalentowany artysta jest bardzo lubiany przez Polaków - być może zyska uznanie na całym świecie?

Obserwatorzy Michała Szpaka bacznie przyglądają się relacji słynnego wokalisty z jedną ze słynnych kobiet. Mowa o Paulinie Biernat, z którą łączą go bardzo bliskie relacje.

Niejednokrotnie spekulowano już na temat ich znajomości, a media sugerowały, że są parą. Jak jest naprawdę?

Michał Szpak i Paulina Biernat poznali się w „Tańcu z Gwiazdami” w 2011 roku. Od tego czasu utrzymują stały kontakt i są bliskimi przyjaciółmi.

Paulina podkreśla, że świetnie się dogadują i nie zmieniło się to już od ponad ośmiu lat. Cieszy się, że dzięki tanecznemu show poznała Michała Szpaka. Co mówi o swoich relacjach z gwiazdorem?

- Są bardzo ciepłe i przyjacielskie. To jest taka przyjaźń, która się wywiązała 8 lat temu. Jesteśmy dowodem na to, że przyjaźń w show-biznesie trwa i jest możliwa.

- Nie wygrałam żadnej kuli w Tańcu z Gwiazdami, moje plany biznesowe się zmieniają, idą w kierunku prowadzenia i psychologii, ale wygrałam coś znacznie ważniejszego. Wygrałam przyjaźń z Michałem Szpakiem – deklaruje.

- To jest coś naprawdę niebywałego. Zabieram swoich dwóch partnerów do życia prywatnego i to jest Michał Szpak i Qczaj – więc mam wiele szczęścia.

Jak podkreśla Paulina Biernat, Michał Szpak jest prywatnie bardzo wrażliwą i dobrą osobą. Trzyma kciuki za jego międzynarodową karierę muzyczną i wie, że ma w nim oparcie.

- Liczymy na siebie w każdej sytuacji. Jak się spotykamy, to oczywiście, że wymieniamy plany zawodowe.

- Ja za niego trzymam kciuki i płaczę ze szczęścia na sylwestrze jak go widzę i życzę mu, żeby podbił Amerykę. Jednak generalnie zazwyczaj rozmawiamy o życiu prywatnym – wyjawia.

- Nie możemy się ze sobą nagadać, nie możemy się sobą nacieszyć. Michał jest dla mnie wsparciem, jest przyjacielem. Jest obecny w moim życiu prywatnym, a ja w jego, więc to jest chyba najważniejsze – podkreśla.

Postanowiła zdementować nieprawdziwe plotki na temat ich relacji, które co jakiś czas pojawiają się w mediach. Zdradza, że już za kilka lat mogą oficjalnie zostać rodziną.

- Wiadomo, że jeżeli jesteśmy razem widywani, to będzie się o media obijało. My wiemy, jak jest między nami, nasze rodziny wiedzą, jak jest między nami.

- Śmiejemy się, że w przyszłości Michał będzie chrzestnym moich dzieci, więc i tak będzie w rodzinie – zdradza.

Ze słów Pauliny Biernat łatwo wywnioskować, że Michał Szpak wiele dla niej znaczy i bardzo dobrze się znają. Można pozazdrościć gwiazdom tak zażyłej relacji!

Przypomnij sobie o… SYN EDYTY GÓRNIAK BYŁ WOLONTARIUSZEM WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. NA ULICACH WARSZAWY BYŁ JEDNAK NIE DO POZNANIA

Jak informował portal Życie: JULIA WIENIAWA ROZGRZAŁA ZDJĘCIAMI SWOICH FANÓW. TAK ODWAŻNIE DAWNO NIE BYŁO

Portal Życie pisał również o… KRÓLOWA ELŻBIETA WYBRAŁA NASTĘPCĘ TRONU. PODANO DATĘ KORONACJI, TO JUŻ W TYM ROKU