Julia Wieniawa niedawno skończyła 21 lat. Choć dziewczyna urodziła się w grudniu, w jej sercu królują znacznie cieplejsze klimaty. Właśnie opublikowała fotografię ze swojego urlopu na Bali.

Julia Wieniawa to popularna gwiazda młodego pokolenia, którą mogliśmy oglądać m.in. w serialu „Rodzinka.pl”, gdzie występowała się u boku Adama Zdrójkowskiego. Dziewczyna zyskała szerszą rozpoznawalność dzięki związkowi ze znanym aktorem, Antkiem Królikowskim. Niedługo potem szturmem podbiła polski show-biznes.

Teraz Julia Wieniawa pojawia się niemal wszędzie. Celebrytka nie tylko występuje w filmach i serialach, ale także dubbinguje bajki, pojawia się w kampaniach reklamowych i rozwija karierę muzyczną.

Natłok obowiązków zawodowych powoduje, że gwiazda nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. 21-latka z niecierpliwością wyczekiwała końca roku - dopiero teraz mogła nieco odpocząć.

Rok zakończony z przytupem

Wieniawa najwyraźniej preferuje aktywny wypoczynek, bowiem dziewczyna daleka jest od zaszywania się w domu na klasyczny „Netflix and chill”. Zamiast tego spędziła ostatnie miesiące na podróżach.

Nowy Rok przywitała w Nowym Jorku w towarzystwie przystojnego aktora i zarazem swojego kolegi z dzieciństwa – Macieja Musiałowskiego. Choć szybko pojawiły się plotki o ich rzekomym romansie, Musiałowski natychmiast je uciszył:

My z Julią znamy się od 18 lat. Jak Julia miała 3 lata to bywała u mnie w domu ze swoim ojcem, więc są dobrymi przyjaciółmi rodziny. Moim zdaniem sława jej nie zmieniła.

Wspomnienia z wakacji

Kilka tygodni wcześniej Wieniawa poleciała także na Bali, gdzie oddawała się treningom jogi oraz próbowała wzmocnić swoją więź z naturą. Ten kilkunastodniowy urlop gwiazda zapowiadała już od dawna.

Choć Wieniawa wzięła na ten czas wolne od obowiązków zawodowych, nie zaniedbywała swoich fanów na Instagramie. Celebrytka często udostępniała fotki z wakacyjnych rozrywek, m.in. z picia kolorowych drinków czy pływania w basenie.

Teraz młoda aktorka na przekór złej pogodzie postanowiła wrócić myślami na rajską wyspę. Wieniawa pokazała fanom niepublikowane dotąd zdjęcie z listopadowego wyjazdu na Bali. Zdradziła przy tym, że bardzo tęskni za tym miejscem.

Odważna fotografia przedstawia Julię Wieniawę w skąpym stroju kąpielowym. Dziewczyna pręży się do aparatu w sugestywnej pozie, ciągnąć majtki od bikini za tasiemki.

Pod postem szybko pojawiły się zachwycone komentarze fanów celebrytki. Wszyscy podkreślali jej wspaniałą sylwetkę oraz cudowną opaleniznę:

Świętna sylwetka, mega figura 😍🔥😈 hmm no brak słów 😋 sztos i petarda. Można Cię nielubić , ale ciało masz super Tam przy bikini nie opalone ale super figura😀 Cudowna 😍😍😍 Bardzo tropokalnie i zmysłowo Julio 💪💪💪

Zdjęcie wywołało prawdziwą burzę i szybko przyniosło Wieniawie setki komplementów:

Piękna jak zawsze. Piękna ty. Cudownie pani wygląda. Boską figurę pani ma. Piękno w czystej postaci. Piękna sexi kobieta z pani jest. Kwintesencją kobiecości pani jest. Ideałem kobiety pani jest. Pozdro Kobieta Anioł, a nawet osmielę napisać Bogini🤗❤️😍😘😏 Przepiękna kobieta w magicznym miejscu na ziemi 🔥🔥🔥.

Jeden z użytkowników nawet porównał Wieniawę do słynnej hollywoodzkiej aktorki, Demi Moore. To z pewnością duże wyróżnienie dla młodej celebrytki:

Jak młoda Demi Moore🔥❤️😍

View this post on Instagram

#tb Bali, I miss youuuu ☀️

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Na portalu "Życie" dowiesz się również o... JULIA POPULARNIEJSZE OD ZUZANNY. JAKIE IMIONA DLA NOWORODKÓW WYBIERANO NAJCZĘŚCIEJ W 2019 ROKU

Warto sobie przypomnieć... JULIA WIENIAWA I BARON WRÓCILI DO SIEBIE? W SIECI POJAWIŁO SIĘ ZASKAKUJĄCE ZDJĘCIE

Portal "Życie" informował także... JULIA WIENIAWA WRÓCIŁA Z WAKACJI. WZIĘŁA UDZIAŁ W SESJI Z "NAJPIĘKNIEJSZĄ KOBIETĄ NA ŚWIECIE"