Julia Wieniawa wybrała się na wakacje na Bali, co zapowiadała w wywiadzie już jakiś czas temu. Aktorka zaczynała od roli w serialu „Rodzinka.pl” u boku Adama Zdrójkowskiego, teraz z kolei obecna jest już niemal wszędzie.

Młoda gwiazda cieszy się bardzo dużą popularnością, a media i fani z chęcią śledzą jej kolejne ruchy. Na swoim Instagramie i nie tylko dzieli się informacjami i wydarzeniami z życia.

Wieniawa reklamuje także ubrania i kosmetyki. Z chęcią pokazuje się na branżowych imprezach oraz bierze udział w kolejnych wywiadach.

Ostatnie zdjęcia, na których pokazała się w bikini, wzbudziły zachwyt internautów. Na jednym z nich widać ją, jak leży w wodzie. Ma na sobie pomarańczowy dwuczęściowy strój kąpielowy. I choć większość jej sylwetki jest zanurzona, widać, że ma nienaganną figurę i jest się czym zachwycać.

Wybrała się na Bali, gdzie ćwiczy jogę – bierze udział w obozie. Spędza czas razem ze swoją znajomą, Anną Markowską, którą widzowie mogą pamiętać z poprzedniej edycji „Top Model”.

Julia Wieniawa chętnie pokazuje, co robi na wakacjach. Pokazywała już relacje z picia drinków, relaksu w basenie, a także taniec. Jednak internauci są najbardziej zainteresowani zdjęciami gwiazdy w bikini, na których można podziwiać jej kształty.

Wszyscy zachwycili się tym, jak wygląda figura – i pośladki – Julii. Młoda gwiazda otrzymała setki komplementów od internautów.

Widać, że Julia wkłada wiele pracy w perfekcyjny wygląd swojej sylwetki.

Wieniawa ma dopiero 20 lat. Swoimi osiągnięciami zachwyca wszystkich, odniosła ogromny sukces. O tym, jak bardzo jest lubiana, świadczy choćby fakt, że udało jej się zebrać już ponad 1 milion fanów na Instagramowym profilu, na którym dzieli się swoimi zdjęciami i przeżyciami.

View this post on Instagram

go with the flow... 💧

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Przypomnij sobie o… POŁĄCZENIE FUNKCJONALNOŚCI Z WYJĄTKOWYM DESIGNEM. SPRAWDŹ, JAK MIESZKA MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA

Jak informował portal Życie: NIEZNANE INFORMACJE NA TEMAT SYNKA MAŁGORZATY KOŻUCHOWSKIEJ. JAKIE ZDANIE NA TEMAT WYCHOWANIA MA AKTORKA

Portal Życie pisał również o… MAGDA GESSLER W CZŁUCHOWIE: "SEKTA DIABELSKA". CO NA TO KRZYSZTOF JACKOWSKI, POLSKI JASNOWIDZ I MIESZKANIEC MIEJSCOWOŚCI