Michał Szpakjest osobą bardzo rodzinną. Popularność przyniósł mu udział wprogramie X-Factor, dzięki któremu cała Polska poznała jego talent wokalny. Mężczyzna poza niesamowitą barwą głosu budzi także ogromne zainteresowanie ze względu na swój kontrowersyjny wygląd oraz oryginalny styl bycia. Uwielbiany przez miliony Polaków artysta nosi długie włosy, pomalowane paznokcie, buty na obcasach i damskie ubrania.

Teraz pochwalił się talentem młodszej siostry. W swoich mediach społecznościowych promuje jej utwór. Jest bardzo dumny z jej osiągnięć, chętnie pokazuje i opisuje Ewę w swoich social mediach:

"Tak to jest już w rodzinie Szpaków, że każdy lubi swoją niezależnością się dzielić.Oto przedstawić Wam chcę utwór mojej najmłodszej, którą udało Wam się już poznać na trasie The MOON jaką tę, która daje nadzieję na lepsze jutro! Ewa Szpak i jej własna kompozycja wraz z tekstem, miłegosłuchania!".

"Ewciu tylko chce Ci kilka słów napisać, że dumny jestem z Ciebie, konsekwentna i uparta, ale to chyba nasza domena. Niesamowite jest to, że przelałaś wenę na rzeczywistość. Kocham Cię i czekam na więcej" – napisał o siostrze Michał.

Ewa Szpak wydała singiel, który sama skomponowała, nową piosenkę, zatytułowałaCiche przebiegłe.Sprawdźcie, czy podoba Wam się utwór siostry Michała.

Nie wiadomo, czy Ewa powtórzy sukces brata. Pewne jest jednak to, że w tejrodzinie pojawił się kolejny talent wokalny. Wszyscy bardzo wspierają młodą artystkę i dumnie śledzą jej poczynania. Sam Michał Szpak, bardzo cieszy sie, że jego najmłodsza siostra na swoją drogę życiową obrała karierę muzyczną.

Warto sobie przypomnieć: MICHAŁ SZPAK NIE MIAŁ ŁATWEGO ŻYCIA. HISTORIA MUZYKA ŁAMIE SERCA

Portal "Życie" pisał: MICHAŁ SZPAK PODZIELIŁ SIĘ PRZEPISEM NA BOSKIE CIAŁO. NIE KAŻDEMU SIĘ TO SPODOBA

Portal "Życie" pisał również o: TO TU ODBĘDZIE SIĘ EUROWIZJA JUNIOR 2020. POLSKIE MIASTO MA OGROMNĄ SZANSĘ NA ORGANIZACJĘ KONKURSU