Zanim zdecydowała się na rozmowę, długo zastanawiała się czy jest gotowa na tak trudne wyznania. Czasami łatwiej jest żyć i funkcjonować w show-biznesie jako osoba o określonej „łatce”, Chylińska z pewnością taką posiadała, teraz jasne stało się co ją ukształtowało i jak wielką ma w sobie wrażliwość.

Podczas wywiadu, który prowadzony był przez Kubę Wojewódzkiego, Marcina Prokopa i Edwarda Miszczaka, artystka miała okazję do rozliczenia się z przeszłością. Opowiadała przejmująco:

- Pierwsze moje załamania nerwowe, depresje i próby samobójcze, to były pierwsze lata w O.N.A. W wieku 18 lat zostałam bardzo źle potraktowana przez dorosłego faceta, potraktował mnie jak gó**o. Moja kariera rozpoczęła się gdy miałam 18 lat, tak wcześnie! Wówczas zostałam zniszczona, rozpruta, nie byłam do tego przygotowana, pojawił się więc alkohol, narkotyki, faceci, to wszystko było tak szybko – opowiadała.

Trudne wejście do artystycznego świata odbiło na Chylińskiej ogromne piętno. Zapłaciła za nie Długo walczyła o siebie i możliwość normalnego życia. Jej największym szczęściem, nadającym sens jej życiu, są jej dzieci i ogromna chęć doświadczania nowych przeżyć. Mówi o tym:

- Gdyby nie moja ciekawość życia, to dawno by mnie nie było. Gdyby nie to, że tak strasznie jestem ciekawa, co dalej za zakrętem, gdyby nie to, że mam tak cudowne dzieci (...) Demony, które krążą wokół mojej głowy, są okrutne, są skazujące, osądzające, są prokuratorami, a ja nie mam w swojej głowie adwokata.

Artystka zauważa, że często czuje się winna, jest przeświadczona o tym, że powinna poświęcać się dla innych ale zapomina o sobie samej. W dzieciństwie nie miała wsparcia od rodziców i nauczyła się, że na miłość trzeba zasłużyć.

- Czasami w życiu mam wybór, albo się zapić na śmierć, albo pójść w tango, albo napisać o tym piosenkę i negocjować z czasem – wyznaje artystka.

Przypomnij sobie o… ZAKAZ HANDLU ZOSTANIE ROZSZERZONY NA KOLEJNE SKLEPY? W TEJ SYTUACJI W NIEDZIELE PRAKTYCZNIE NIC NIE BĘDZIE CZYNNE

Jak informował portal Życie: WIZERUNEK LECHA KACZYŃSKIEGO POJAWI SIĘ NA BANKNOTACH? „KAŻDE UPAMIĘTNIENIE TAK WIELKIEGO CZŁOWIEKA JEST GODNE”

Portal Życie pisał również o… „ZNÓW UMIEM JUŻ CHODZIĆ”. NAJNOWSZE WIEŚCI O STANIE ZDROWIA TOMASZA LISA. CZY DZIENNIKARZ WRÓCI DO PEŁNI ZDROWIA