Choć w przeszłości wiele osób próbowało namieszać w związku Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza, to wydawało się, że para jest dla siebie stworzona i nic nie jest w stanie ich poróżnić. Przetrwali nawet trudny okres, w którym pewna modelka utrzymywała, że ma ze sportowcem ognisty romans.

Związek Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Oficjalnie potwierdzili, że są razem 8 marca 2017 roku. Pierwsze plotki o ich zaręczynach pojawiły się już rok później 11 czerwca 2018 roku. Gwiazda skomentowała je wtedy w telewizyjnym programie śniadaniowym "Good Morning America".

"Potrzebujemy czasu. W przeszłości popełniłam mnóstwo błędów, teraz jesteśmy dojrzali, dorośliśmy, nie będziemy się spieszyć i wszystko zrobimy w swoim czasie. To nasz najlepszy czas, pomiędzy naszymi dziećmi, pracą i wszystkimi cudownymi rzeczami, które się dzieją. Jesteśmy naprawdę błogosławieni, nie potrzeba nam teraz niczego więcej" – wyznała na wizji.

Jak się okazuje, relacji Jennifer Lopez z ukochanym nie zaszkodziła nawet  jego chorobliwa zazdrość. Podobno jakoś udaje im się w tej kwestii dogadywać. Para stara się tworzyć patchworkową rodzinę, gdyż bardzo często spędzają czas w towarzystwie dwójki dzieci aktorki, 11-letnich dzieci z małżeństwa z Markiem Anthony, Maxa i Emme oraz córkami Rodrigueza, 15-letnią Natashą i 11-letnią Elli. Co więcej planują już swój ślub i nie kryją, że chcieliby mieć wspólne dziecko.

Alex Rodriguez doprowadził Jennifer Lopez do łez. Czy ich związek przeżywa kryzys?

Cały świat tylko czeka na zbliżającą się galę Złotych Globów, podczas których spodziewają się zobaczyć Jennifer Lopez u boku ukochanego Alexa Rodrigueza. Sugerując się jednak ostatnimi zdjęciami pary, które zrobili paparazzi, nie wiadomo, czy na pewno pojawią się na uroczystości razem.

Fotografowie uchwycili moment, w którym Jennifer Lopez wchodziła z siłowni. Gwiazda wyraźnie była nie w humorze. Towarzyszył jej narzeczony. Kiedy weszli do auta, musiało dojść do ostrej wymiany zmian. W oczach aktorki pojawiły się nawet łzy.

Kiedy sportowiec dostrzegł paparazzi, było już za późno. Ostatecznie wyszedł z samochodu zasłaniając twarz telefonem. Nie wiadomo, jaki był powód sprzeczki. Mamy jednak nadzieje, że para znajdzie jakiś wspólny kompromis, a Jennifer Lopez zapomni o tym, jak ukochany doprowadził ją do łez.

Złote Globy 2020. Za co nominowana jest Jennifer Lopez?

Jennifer Lopez po raz drugi w trakcie swojej kariery została nominowana do nagrody Złotego Globu. W 1998 roku miała taką szansę za rolę w "Selenie". Tym razem nominację otrzymała w kategorii "Najlepsza aktorka drugoplanowa" za rolę Remony Vegi (szefowej gangu prostytutek) w filmie "Ślicznotki". Konkurować będzie z Kathy Bates, Annette Bening, Laurą Dern oraz Margot Robbie.

Czy gwiazda pojawi się na gali wraz z ukochanym? O tym przekonamy się już wkrótce!

Polecamy także: CZTERY LAUREATKI NA PODIUM. KOBIETY ROKU, KTÓRE PODBIŁY SERCA FANÓW

Może zainteresuje Cię to: ZJAWISKOWE ZDJĘCIE ANETY ZAJĄC NA IMPREZIE. WYGLĄDA JAK JENNIFER LOPEZ!

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: URATOWAŁ TONĄCEGO MĘŻCZYZNĘ. LEONARDO DICAPRIO WYKAZAŁ SIĘ NIEBYWAŁĄ ODWAGĄ RODEM Z "TITANICA"