Aneta Zając opublikowała nowe zdjęcie, które oczarowało jej fanów. W tej stylizacji bardzo przypomina Jennifer Lopez. Sprawdź, jak wypadła na nim gwiazda!

W ostatnim czasie Aneta Zając przeszła metamorfozę. Zaczęła ćwiczyć, dzięki czemu straciła kilka nadprogramowych kilogramów, a w dodatku przedłużyła włosy. Jej fani są oczarowani nowym wyglądem gwiazdy i regularnie komplementują zdjęcia w sieci.

Aneta Zając podobna do Jennifer Lopez

Aneta Zając cały czas zaskakuje swoich fanów. Według informacji zamieszczonej na portalu Jastrzabpost.pl w sobotni wieczór zamieściła na Instagramie zdjęcie olśniewającej stylizacji. Aktorka ubrała dopasowaną do ciała koszulkę zestawiając ją z błyszczącą spódnicą. Całość świetnie uzupełniły złote buty na wysokim obcasie.

Aktorka postanowiła delikatnie podkręcić włosy. Postawiła na wieczorowy makijaż, którego głównym elementem była czerwona szminka.

„#saturdaynight #jennifer #photo @magdalenawrobel.official #theatre #kiedykotaniema #kicikici” – napisała pod zdjęciem gwiazda.

Okazuje się, że stylizacja została stworzona na potrzebę sztuki „Kiedy kota nie ma”, w której aktorka wystąpiła w roli Jennifer. W sobotni wieczór po raz kolejny można było zobaczyć spektakl w jednym z warszawskich teatrów. Nie da się ukryć, że gwiazda wyglądała bardzo podobnie do innej znanej postaci.

Chodzi o Jennifer Lopez, która podobnie jak bohaterka sztuki, w którą wcieliła się Aneta Zając nie boi się wyrazistych, odważnych stylizacji. Pod opublikowanym zdjęciem bardzo szybko pojawiło się mnóstwo komplementów od jej fanów:

„Super fotki. Śliczna sukieneczka.”

„Pani Anetka co za Kobieta Cudownie wow pięknie.”

„Ale przemiana. Super.”

„Rewelacyjnie wyglądasz. Nie będę tego ukrywał.”

„Wzór do naśladowania. Nie tylko mądra, ale przede wszystkim bardzo ładna.”

Wzruszające zdjęcie Anety Zając z babcią! Pisaliśmy o nim tutaj: ANETA ZAJĄC POCHWALIŁA SIĘ ZDJĘCIEM BABCI, KTÓRA WALCZYŁA W POWSTANIU. JEST PODOBNA DO BABCI?

Interesuje Cię ostatnia stylizacja Małgorzaty Rozenek? Zachęcamy do przeczytania artykułu: MAŁGORZATA ROZENEK ZACHWYCIŁA JESIENNĄ STYLIZACJĄ. CENA JEJ TOREBKI PO PROSTU ZWALA Z NÓG!

Patrycja Hampelska