W przedostatnich "Przesłuchaniach w Ciemno" trzeciej edycji "The Voice Kids" na scenie zaprezentuje się między innymi Anastazja Maciąg. Podczas szczerej rozmowy z uczestniczką Ida Nowakowska wmierzyła się z wyjątkowo poruszającą historią z życia dziewczynki.

Poruszająca historia uczestniczki "The Voice Kids"

Jak się okazuje, Anatazja w dzieciństwie straciła ojca.

"Mój tata, kiedy miałam pięć lat, zmagał się z nowotworem. Niestety przegrał tę walkę" – wyznała uczestniczka, która podkreśla, że miłość do śpiewu zawdzięcza właśnie ojcu.

Mimo tak tragicznych wydarzeń, Anastazja nigdy nie poddała się i nie przestała śpiewać. Zaczęła rozwijać swoje umiejętności, a także brać udział w konkursach wokalnych i występować na muzycznych przeglądach.

Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać emocji

Historia Anastazji bardzo poruszyła Idę Nowakowską. Okazało się, że ona także 6 lat temu straciła ojca. Postanowiła opowiedzieć dziewczynce swoją historię.

"Mój tata też zmarł i mam wrażenie, że od tego czasu… Zaraz się popłaczę… Mam wrażenie, że od tego czasu w jakimś sensie jestem osobą silniejszą. Jest coś takiego, że mimo że nie ma osoby z tobą, jest gdzieś tam na górze i non stop cię wspiera" – wynazła szczerze niezwykle poruszona Ida Nowakowska.

W dalszej rozmowie prowadząca program opowiedziała także, jak to tragiczne wydarzenie wpłynęło na jej realcję z mamą. Emocje były tak ogromne, że zarówno Ida Nowakowska, jak i uczestniczka nie mogły powstrzymać łez.

"Mam świadomość, że on to widzi, ale chciałabym, żeby widział to na żywo" – powiedziała nastolatka na chwilę przed wejściem na scenę. Zaśpiewała utwór Beyonce "I was here".

Cały występ Anastazji oraz rozmowę z Idą Nowakowską będzie można obejrzeć już w najbliższym odcinku "The Voice Kids" w sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Może zainteresuje Cię to: INTERNAUCI MAJĄ JUŻ SWOJEGO FAWORYTA 3. EDYCJI "THE VOICE KIDS". JEGO WYSTĘP DOPROWADZIŁ KIEDYŚ AGNIESZKĘ CHYLIŃSKĄ DO ŁEZ

Polecamy także: CLEO POPŁAKAŁA SIĘ W PIERWSZYM ODCINKU "THE VOICE KIDS". CO JĄ TAK MOCNO WZRUSZYŁO

Portal "Życie" pisał o: TO TU ODBĘDZIE SIĘ EUROWIZJA JUNIOR 2020? POLSKIE MIASTO MA OGROMNE SZANSE NA ORGANIZACJĘ KONKURSU