Joanna Liszowska to znana polska aktorka, która w 2010 roku wzięła ślub ze szwedzkim przedsiębiorcą, Olą Serneke. Już od dłuższego czasu media rozpisywały się o kryzysie w ich związku, jednak do tej pory para nie komentowała swojego życia prywatnego. Teraz to się zmieniło!

Aktorka, która niedawno obchodziła swoje 41 urodziny, potwierdziła właśnie, że rozwiodła się z Olą Serneke. Liszowska podkreśliła, że rozstanie odbyło się już rok temu:

Oto naga PRAWDA: Już blisko ROK jestem PO ROZWODZIE (w Szwecji) z daleka od wścibskich oczu i uszu. Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej, życzliwej relacji pełnej szacunku i troski o nasze córeczki. Życie dawno potoczyło się dalej. No scandal, No fight, No comments. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy

Powszechnie wiadomo, że Joanna Liszowska zdecydowanie nie może liczyć na miliony swojego męża, właściciela znanej firmy budowlanej. Aktorka i biznesmen przed ślubem podpisali bowiem intercyzę. Właśnie z tego powodu kobieta nie ma żadnych praw do ogromnego majątku męża.

Aktorka dostała jedynie jednorazową wypłatę sporej kwoty za straty moralne oraz wysokie alimenty na swoje córki. Milioner założył również fundusz powierniczy dla dzieci. Na razie będzie nim dysponować Liszowska.

Warto wspomnieć, że Joanna Liszowska i jej córki są nadal zameldowane w szwedzkiej willi Oli Serneke w Göteborgu. Podobno luksusowa posiadłość wybudowana została w 1916 roku i jest warta niemal 4 miliony złotych.

Liszowska, Serneke oraz ich dzieci mają tam do dyspozycji 9 pokoi na ponad 200 metrach kwadratowych. Taka przestrzeń z pewnością im się przyda, bowiem rozwiedziona para zamierza razem wychowywać swoje dwie córki.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... TOMASZ STOCKINGER MA GEST. ODDAŁ DOM WART DWA MILIONY. DLACZEGO AKTOR PODJĄŁ TAKĄ DECYZJĘ

Warto sobie przypomnieć... ZNANA POLSKA AKTORKA SIĘ ROZWODZI. CZY MOŻE LICZYĆ NA MAJĄTEK SWOJEGO MĘŻA

Portal "Życie" informował także o... NATALIA SZROEDER ZOSTANIE MAMĄ? WYPOWIEDŹ WOKALISTKI NIE POZOSTAWIA ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI