Tomasz Stockinger rozpoczyna nową dekadę od poważnej decyzji. Mężczyzna zamienił 200-metrowy dom z pięcioma pokojami na ciasne mieszkanie. Wszystko to z miłości do swojego syna.

O całej sprawie opowiedział tygodnikowi „Świat i Ludzie” informator z bliskiego otoczenia rodziny. Zapewnił, że decyzja Tomasza Stockingera była podyktowana miłością do dziecka:

Zdecydował, że swój 200-metrowy dom odda synowi, Robertowi. Tomek stwierdził, że syn będzie miał z niego większy pożytek. Robert jest "rozwojowy", założył rodzinę, ma żonę, dwuletnią córeczkę. Tomek podarował więc dom synowi, a sam przeprowadził się do mieszkania.

64-letni Tomasz Stockinger, znany Polakom m.in. z telenoweli „Klan”, wykazał się olbrzymim gestem. Mężczyzna oddał synowi dom wart niemal dwa miliony złotych. Informator tygodnika „Świat i Ludzie” podkreślił, że Tomasz Stockinger jest bardzo dumny ze swojego syna Roberta:

Dzieli wszystkie obowiązki z żoną, z zapałem i radością. Obserwował mnie w roli taty, widział, że też robiłem wszystko w domu, łącznie z gotowaniem i zmywaniem. I wcale nie był to wynik przymusu. Robert poszedł w moje ślady.

W domu są dwa pokoje przeznaczone dla maluchów. Czy to oznacza, że wkrótce rodzina Roberta Stockingera się powiększy?

Warto przypomnieć, że pod koniec 2017 roku na świat przyszła pierwsza wnuczka Tomasza Stockingera. Dziewczynka otrzymała imię Oliwia.

O jej narodzinach poinformował media syn aktora, Robert Stockinger. Mężczyzna wziął udział w charytatywnym meczu piłki nożnej, gdzie wymownym gestem poinformował fanów o ciąży swojej partnerki.

Tomasz Stockinger podkreślił, że jest niezwykle szczęśliwy z narodzin Oliwii. Mężczyzna zaznaczył jednak, że z niecierpliwością oczekuje na kolejne wnuki:

Moim marzeniem jest, żebym jako taki żwawy dziadek mógł wnuczce pokazać zalety uprawiania różnych dyscyplin sportowych. A może w przyszłości także wnukowi.

Być może dzięki nowemu domowi marzenie aktora niebawem się spełni, a mała Oliwia otrzyma rodzeństwo.

Na portalu "Życie" dowiesz się również o... POSIADŁOŚĆ DONA VASYLA PÓJDZIE POD MŁOTEK. JAK WYGLĄDA WNĘTRZE LUKSUSOWEGO DWORKU PIOSENKARZA [ZDJĘCIA]

Warto sobie przypomnieć... TERESA LIPOWSKA TRAFI DO DOMU OPIEKI? SZCZERE WYZNANIE GWIAZDY M JAK MIŁOŚĆ. „STAROŚĆ BĘDĘ SPĘDZAŁA TUTAJ”

Portal "Życie" informował także... DOM KAMILA STOCHA. NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY SKOCZEK W POLSCE MIESZKA W PRAWDZIWYM PAŁACU [WIDEO]