W zespole Piękni i Młodzi nie dzieje się wesoło. Po sylwestrowym koncercie na Sylwestrze Marzeń TVP w Zakopanem członkowie formacji bardzo mocno się pokłócili.

Wśród członków zespołu znajdowali się Magda oraz Dawid Narożni, którzy jakiś czas temu się rozstali. Oboje znaleźli nowych partnerów i jeszcze do niedawna zarzekali się, że ich prywatne złe relacje nie wpłyną na życie zawodowe. Jak widać, stało się inaczej.

W nocy z 1 na 2 stycznia w hotelu w Zakopanem, gdzie nocował zespół, doszło do ogromnej kłótni. Joanna, nowa partnerka Dawida Narożnego, twierdzi, że zaatakował ją Krzysztof, partner Magdaleny Narożnej. Następnie trafiła na SOR.

Jak się okazało, cała kłótnia została nagrana. Na wideo można zauważyć, że Magda siedzi w barze z partnerem i przyjaciółmi. Wtedy Dawid zdenerwował się, że nie wie, co się dzieje z ich 9-letnim dzieckiem.

Media donoszą, że Dawid napisał Magdzie smsa z pytaniem, gdzie jest ich córka. Gdy ta nie odpisała, podszedł, by spytać, co się dzieje z małą Gabrysią.

Nie spodziewał się zapewne reakcji Magdy Narożnej, która wykrzyczała „Dziecko jest pod moją opieką, gdy było pod twoją, to ja się nie interesowałam, więc wyp*******j stąd”. Następnie obecny partner Magdy zaczął grozić Dawidowi Narożnemu, a Magda Narożna zaatakowała Joannę, partnerkę Dawida. Wtedy Joanna w ramach obrony własnej psiknęła Magdzie gazem pieprzowym w twarz.

Nagranie bójki Pięknych i Młodych. Dotarliśmy do WIDEO

🛑[TYLKO U NAS]🛑 Wstrząsające nagranie z bójki Pieknych i Młodych! Wyzwyska, rękoczyny i gaz pieprzowy... 😱

Gepostet von FAKT24.pl am Donnerstag, 9. Januar 2020

Dawid Narożny filmował telefonem całą sytuację. Nowy partner Magdy usiłował zabrać telefon, więc Joanna również użyła wobec niego gazu pieprzowego i właśnie wtedy Krzysiek ją uderzył.

Nie wiadomo, jaki finał będzie mieć ta sprawa – robi się coraz poważniej.

Przypomnij sobie o… "ZNÓW UMIEM JUŻ CHODZIĆ". NAJNOWSZE WIEŚCI O STANIE ZDROWIA TOMASZA LISA. CZY DZIENNIKARZ WRÓCI DO PEŁNI ZDROWIA

Jak informował portal Życie: CZY RAFAŁ MROCZEK ODEJDZIE Z SERIALU "M JAK MIŁOŚĆ". AKTOR ZABRAŁ GŁOS W TEJ SPRAWIE, NIE WSZYSCY BĘDĄ ZADOWOLENI

Portal Życie pisał również o… TERESA LIPOWSKA TRAFI DO DOMU OPIEKI? SZCZERE WYZNANIE GWIAZDY M JAK MIŁOŚĆ. „STAROŚĆ BĘDĘ SPĘDZAŁA TUTAJ”