Od jakiegoś czasu przyszłość zespołu Piękni i Młodzi wisiała na włosku. Wszystko ze względu na napiętą sytuację między założycielem formacji, Dawidem Narożnym, oraz jego byłą żoną, Magdaleną Narożną.

Choć Magdalena utrzymywała, że ich relacje nie wpłyną na zespół, rzeczywistość okazała się inna. Wydano oświadczenie, w którym zdradzono, że Dawid Narożny, wokalista, nie jest już członkiem Pięknych i Młodych.

„Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna(liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski(wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak(wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku).”

„(...) Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu Pięknych i Młodych wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu” – ogłosili członkowie Pięknych i Młodych.

Jak podaje Magdalena Narożna, Dawid dostał już wypowiedzenie.

„Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu.”

Wszystko byłoby jasne, gdyby nie wypowiedź Dawida…

„Jako założyciel i członek zespołu Piękni i Młodzi, kategorycznie zaprzeczam wszelkim treściom pojawiającym się w mediach dotyczącymi mojej osoby jak i dalszej działalności zespołu. Jednoznacznie oświadczam, iż moje najbliższe plany zawodowe związane są tylko i wyłącznie z kontynuowaniem kariery artystycznej w zespole Piękni i Młodzi.”

„Nie widze podstaw ku temu aby wydarzenia ostatnich dni miały wpływ na funkcjonowanie zespołu gdyż zbyt wiele pracy, czasu, poświęceń i serca włożyłem w ten zespół. Uwielbiam swoją prace i kocham grać dla was dlatego mam nadzieje ze kolejne koncerty będą tak liczne i energiczne jak poprzednie.”

„Nie zamierzam mieszać życia prywatnego z pracą gdyż zawsze profesjonalnie podchodze do wypełniania swoich obowiązków. Pojawiające się pogłoski dotyczące planowania rozpoczęcia innych projektów artystycznych są nieprawdziwe” – skomentował na swoim Instagramie.

Komentarz wokalisty został opublikowany 8 stycznia, jest więc odpowiedzią na oświadczenie zespołu, jakoby Narożny od 2 stycznia nie należał do Pięknych i Młodych.

Sprawa nabiera tempa – czekamy na kolejny komentarz pozostałych członków popularnej grupy!

View this post on Instagram

Kochani! Jako założyciel i członek zespołu Piękni i Młodzi, kategorycznie zaprzeczam wszelkim treściom pojawiającym się w mediach dotyczącymi mojej osoby jak i dalszej działalności zespołu. Jednoznacznie oświadczam, iż moje najbliższe plany zawodowe związane są tylko i wyłącznie z kontynuowaniem kariery artystycznej w zespole Piękni i Młodzi. Nie widze podstaw ku temu aby wydarzenia ostatnich dni miały wpływ na funkcjonowanie zespołu gdyż zbyt wiele pracy, czasu, poświęceń i serca włożyłem w ten zespół. Uwielbiam swoją prace i kocham grać dla was dlatego mam nadzieje ze kolejne koncerty będą tak liczne i energiczne jak poprzednie. Nie zamierzam mieszać życia prywatnego z pracą gdyż zawsze profesjonalnie podchodze do wypełniania swoich obowiązków. Pojawiające się pogłoski dotyczące planowania rozpoczęcia innych projektów artystycznych są nieprawdziwe. Pozdrawiam was serdecznie! #coreczkatatusia #sylwestermarzentvp2 #piekniimlodzi

A post shared by Dawid Narożny (@dawidnarozny) on

Przypomnij sobie o… TELEWIZYJNA WPADKA NA ŻYWO. PO PYTANIU DZIENNIKARZA TVP NIE MOGLI PRZESTAĆ SIĘ ŚMIAĆ

Jak informował portal Życie: MARIA KONAROWSKA APELUJE W SŁUSZNEJ SPRAWIE. "MÓWMY DO SIEBIE JĘZYKIEM WSPARCIA"

Portal Życie pisał również o… JUSTIN BIEBER UJAWNIA PRAWDĘ O SWOIM STANIE ZDROWIA. GWIAZDOR JEST NIEULECZALNIE CHORY