Księżna Kate jest chyba najpopularniejszą osobą w rodzinie królewskiej. Media oraz fani z całego świata bacznie obserwują każde jej posunięcie. Szeroko komentowane są również wszystkie jej stylizacje.

Z dużym zainteresowaniem spotkało się ostatnie wyjście księżnej Kate do kościoła, a szczególnie kreacja, którą wybrała na ten dzień. Fanki mogą zainspirować się wyborem żony księcia Williama.

Tym razem Kate Middleton postawiła na ciepły płaszcz. Jej ubiór był bardzo szykowny. Wspomniany bordowy płaszcz był nieco dłuższy – za kolano, miał dodatkową stójkę, a całość zapinana była na guziki.

Kate dobrała do niego także długie, zamszowe kozaki na obcasie i granatowy kapelusz przewiązany dodatkiem pasującym do płaszcza. Dodatkowo założyła zimowe rękawiczki. Jeśli chodzi o torbę, zdecydowała się na klasyczną małą czarną.

Makijaż był odpowiedni do okazji – choć mocno podkreśliła oczy, wyglądał naturalnie, a na ustach miała jedynie delikatną pomadkę. Całości stylizacji dopełniły proste włosy.

Trzeba przyznać, że księżna Kate umie dostosować się do okazji. Wyglądała olśniewająco – w takim stroju mogłaby wybrać się nawet na pokaz mody i olśnić wszystkich.

Książę William także wybrał elegancki strój – ciepły granatowy płaszcz. Do niego dopasował eleganckie buty, ciemne spodnie oraz białą koszulę i ciemny krawat. Para dopasowała się kreacjami.

Para książęca uczestniczyła w mszy w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham w Norfolk. Poza nimi w nabożeństwie wzięli udział również królowa Elżbieta II, a także rodzice Kate, Carole i Michael Middleton.

Podaje się, że dzieci Kate i Williama w tym czasie byli w Anmer Hall, w domu, który odwiedzili podczas świąt Bożego Narodzenia.

Przypomnij sobie o… OPUBLIKOWANO SZCZERY WYWIAD Z BARBARĄ KURDEJ-SZATAN. JAK GWIAZDA RADZI SOBIE PO PROGRAMIE "TANIEC Z GWIAZDAMI"

Jak informował portal Życie: EDYTA GÓRNIAK RELAKSUJE SIĘ W KLASIE BIZNES. "NADAL ZACHWYCAM SIĘ I NIE DOWIERZAM, JAK PIĘKNY JEST ŚWIAT"

Portal Życie pisał również o… MAŁGOSIA SOCHA POKAZAŁA SWOJĄ CÓRKĘ. ICH WSPÓLNE ZDJĘCIE JEST ROZCZULAJĄCE