Za Edytą Górniak dość pracowita końcówka roku. W ostatnim czasie gwiazda dała koncert na imprezie sylwestrowej TVN. Za zaśpiewanie kilku piosenek zarobiła 130 tysięcy złotych. W końcu uznała, że przyszedł czas na zasłużony urlop. Diwa zafundowała sobie podróż do Azji wraz z bliską przyjaciółką. Jak to ma zwyczaju nie zamierzała oszczędzać.

Edyta górniak poleciała na wakacje klasą biznes

Edyta Górniak zarezerowała sobie lot klasą biznes, który kosztuje około 10 tysięcy złotych. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie wyraźnie widać zrelaksowaną gwiazdę oddającą się podniebnemu relaksowi. Rozłożona w fotelu bez butów oglądała popularny serial “Friends”.

Fani Edyty Górniak oburzeni jej postawą

Luksusowy standard podróży Edyty Górniak nie spodobał się części jej fanów. Wiele osób przekonanych było, że piosenkarka wynajęła prywatny odrzutowiec. W niektórych komentarzach wytknięto jej także, że diwa nie troszczy się o środowisko. Tym bardziej, że jej wcześniejszy post dotyczył pomocy dla Australii.

"Proszę edukujmy się wzajemnie. Co możemy i musimy zacząć robić. Od teraz" - pisała Edyta.

Niektórzy z jej obserwujących stwierdzili, że w związku z tym zdjęcie z pokładu samolotu jest nie na miejscu.

"Stop hipokryzji!!!!! Niby interesują panią problemy ekologii, a lata pani odrzutowcami. Może warto pomyśleć o normalnych rejsach?" - oburzyli się internauci.

Gwiazda zignorowała negatywne komentarze. Niedługo później zamieściła kolejne zdjęcie z samolotu, które podpisała uduchowionym opisem.

"Po setkach godzin przelatanych nad ziemią, nadal zachwycam się i nie dowierzam, jak piękny jest Świat" - wyznała.

Może zainteresuje Cię to: FANI SĄ ZASKOCZENI WYGLĄDEM EDYTY GÓRNIAK. CO DIWA ZROBIŁA Z WŁOSAMI? NAJNOWSZE CIĘCIE TO PRAWDZIWY HIT

Zobacz także: POLICJA ZATRZYMAŁA EDYTĘ GÓRNIAK. CO SIĘ DZIEJE W ŻYCIU POLSKIEJ DIWY [WIDEO]

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: MAGDA GESSLER ZAPREZENTOWAŁA SWÓJ SALON. JEDEN ELEMENT PRZYKUŁ SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ