Magda Gessler to jedna z najbardziej uwielbianych przez widzów gwiazd związanych z TVN. Bardzo chętnie dzieli się ona ze swoimi fanami momentami z życia prywatnego czy osobistymi zdjęciami. Szczególnie w przypadku, kiedy owe chwile spędza u boku swojego ukochanego Waldemara. W ostatnim czasie takie zdjęcie pojawiło się u znanej restauratorki na Instagramie. Magda Gessler opublikowała fotografię wykonaną w salonie. Małżonkowie pozują razem na kanapie, a w tle widać pięknie przystrojoną choinkę. Największą uwagę przykuł jednak inny element znajdujący się tuż obok drzewka.

Magda Gessler zaprezentowała swój salon

Gustowne wnętrze salonu urządzone jest w ciepłych barwach. Ściany są koloru żółtego, przy czym świetnie kontrastują z kanapą i zasłonami z czerwonych tkanin. Na taką kolorystykę postawiono też przy ozdabianiu świątecznej choinki. Wzrok przykuwają także drewniane meble, w tym między innymi masywna komoda.

Magda Gessler każdego roku dzieli się z obserwatorami zdjęciem pięknie ozdobionej choinki. Nie inaczej było tym razem. Drzewko sięgające prawie do sufitu znajduje się na fotografii, na której gwiazda pozuje z mężem Waldemarem. Gwiazda ubrana jest na niej w czarny sweter w białe gwiazdki oraz srebrną biżuterię, a je ukochany w elegancką koszulę w kropki.

Jak się okazuje dużą uwagę zwraca jednak inny element. Tuż obok choinki znajduje się wyjątkowy portret Magdy Gessler. Czarno-biała fotografia została oprawiona w ramkę. Stoi na stylowej, drewnianej komodzie.

Obserwatorzy zachwyceni najnowszym zdjęciem Magdy Gessler z ukochanym

Fanom znanej restauratorki bardzo spodobało się jej zdjęcie z ukochanym. Po chwili od publikacji pod postem pojawiło się wiele miłych komentarzy.

"Wielkość miłości widać na zdjęciu."

"Piękna para."

"Bardzo przystojna para" - pisali.

Nie da się ukryć, że salon gwiazdy TVN robi ogromne wrażenie.

Zobacz także: TVN I MAGDA GESSLER BĘDĄ WŚCIEKLI. UJAWNIONO NAJWIĘKSZĄ TAJEMNICĘ "KUCHENNYCH REWOLUCJI"

Może zainteresuje Cię to: FANKA RZUCA POWAŻNE OSKARŻENIA W KIERUNKU MAGDY GESSLER. CO SIĘ MIĘDZY NIMI WYDARZYŁO

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: SANDRA KUBICKA UJAWNIA KULISY "TAŃCA Z GWIAZDAMI". "CO PIĄTEK KTOŚ PRÓBOWAŁ MNIE PSYCHICZNIE ZNISZCZYĆ"