Mikołaj Krawczyk to aktor, który ma za sobą rolę w filmach "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" i "Sobibór", a także seriali "Pierwsza miłość" i "Przyjaciółki". Do tej pory raczej nie eksperymentował ze swoim wizerunkiem i nie wprowadzał w nim zbyt drastycznych zmian. Nic więc dziwnego, że ogromnym zaskoczeniem dla jego fanów było ostatnie zdjęcie zamieszczone przez artystę na instagramowym profilu.

Mikołaj Krawczyk ogolił się na łyso!

Na zdjęciu, które wywowało duże zamieszczanie Mikołaj Krawczyk nie ma na głowie ani jednego włosa. Aktor przyznał, że postanowił ogolić się na łyso.

"No i stało się! Nie posłuchałem żony i dzieci. Mówiłem, że gdy słyszę "nie można", rodzi się we mnie przekora? Włosy ścięte - odrosną, a broda zrobiona na cito. Żarty żartami, ale jaki to ogromny paradoks szczęśliwych relacji - w zgodzie i dobrze żyje się z drugim człowiekiem dopiero wtedy, gdy w zgodzie i dobrze żyjesz sam ze sobą. Kochajcie siebie, a w miłości z człowiekiem trwać będziecie" - napisał w opisie pod zdjęciem.

Jaka była reakcja obserwatorów?

Metamorfoza Mikołaja Krawczyka wywołała ogromne poruszenie wśród jego obserwatorów. W ciągu chwili pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zdania internautów są podzielone. Niektórzy z nich ubolewali nad drastyczną zmianą, zaś inni porównali go do Patryka Vegi. Osądzono go nawet o spisek.

"Tu mi coś zalatuje charakteryzacją"

"Coś ty zrobił"

"I to się nazywa metamorfoza!"

"To na pewno charakteryzacja, a nie na serio"

"Szykuje się film biograficzny o Kombi? Niektórzy mówią, że Patryk Vega ma sobowtóra"

"To chyba do filmu taki look?" - pisali fani.

Na kolejne wpisy aktora nie trzeba było długo czekać. Bardzo szybko okazało się, że był to jedynie żart!

Krawczyk przyznał, że w rzeczywistości nie ogolił głowy, a nowy wygląd jest zasługą przeróbki w programie graficznym.

"Taki mały "baj de łej" spowodowany szumem i większością pozytywów na temat mojego wczorajszego, niewinnego "fejka". Teraz możecie porównać i zdecydować, która wersja: prawa, czy lewa?" - zapytał swoich fanów.

Pisaliśmy również o: REWELACYJNA FORMA GWIAZDY "PIERWSZEJ MIŁOŚCI". SYLWESTROWE ZDJĘCIA PO ZMIANACH ZACHWYCIŁY FANÓW

Zobacz także: PATRYK VEGA WYDAJE OŚWIADCZENIE. JEGO NOWY FILM TO "FIKCYJNY WYTWÓR", CHOĆ JEST ŁUDZĄCO PODOBNY DO PRAWDZIWEJ HISTORII

Portal "Życie" poleca: JOANNA MORO W ZAAWANSOWANEJ CIĄŻY WESZŁA DO LODOWATEJ WODY. FANI SĄ OBURZENI PO OBEJRZENIU TEGO WIDEO. CO Z BEZPIECZEŃSTWEM DZIECKA