Joanna Moro za chwilę, urodzi trzecie dziecko. W tym momencie przed porodem opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym pokazała wyprawkę dla dziecka. Przy okazji zdradziła, jak znosi ciążę.

Joanna Moro lada moment zostanie mamą. Wiadomo, że urodzi córeczkę. Na kilka tygodni przed rozwiązaniem, urządziła baby shower, czyli przyjęcie organizowane na cześć maluszka. W sobotnie południe pokazała nowe zdjęcia, na których ubrana w różową piżamę, pokazuje część wyprawki dla maluszka.

Jak podaje portal pikio.pl, wśród niej nie brakuje uroczych, różowych ubranek, w których dziewczynka z pewnością będzie się prezentować znakomicie. Moro zdradziła, iż cieszy się, że ponownie zostanie mamą. Chociaż wie, że nowa rola będzie wiązać się z odpowiedzialnością, nie ukrywa, że już nie może się tego doczekać:

„Ciesze się, że po raz kolejny zostanę mamą – to nowe obowiązki , odpowiedzialność, ale tez wielka radość, bo każda mała istotka, każdy nowo napotkany człowiek dużo daje i dużo się od niego uczę.”

View this post on Instagram

Pamiętajcie, ze to my sami piszemy swój scenariusz życia albo się boimy, 🤬😱😨złościmy, nudzimy się albo piękniejemy 😍🥰😋spełniając swoje marzenia i odważnie realizując swoje cele! Najbardziej lubię poranki, kiedy mamy niczym jeszcze nieskażona czysta, dobra energię ! Wtedy najintensywniej działam💝 Ciesze się , ze poraz kolejny zostanę mama 🎀- to nowe obowiązki , odpowiedzialność, ale tez wielka radość, bo każda mała istotka, każdy nowo napotkany człowiek dużo daje i dużo się od niego uczę. Powiem Wam , ze już nawet przyzwyczaiłam się do swego ogromnego brzuszka , do tej niewygody wstawania i leżenia, sięgania ... każdy stan ma swoje uroki , zawsze i we wszystkim szukam dobra i piekna ... teraz na przykład bez wyrzutów sumienia więcej odpoczywam , robię porządki w szafach , szafkach i w głowie , bo przecież nigdy na to nie ma czasu !!! Znajdźcie czas dla siebie 😘 Miłego dnia ❤️ @doctornap - to te piękne ubranka, moje i dzidzi 💝 #rodzewstyczniu #mojbrzuszek #pregnant #wciazy #wyprawka

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on

Joanna zdobyła się na szczere wyznanie i zdradziła, jak czuje się w ciąży. Napisała, że przyzwyczaiła się do stanu, w którym obecnie się znajduje:

„Powiem Wam, ze już nawet przyzwyczaiłam się do swego ogromnego brzuszka, do tej niewygody wstawania i leżenia, sięgania … każdy stan ma swoje uroki, zawsze i we wszystkim szukam dobra i piękna … teraz na przykład bez wyrzutów sumienia więcej odpoczywam robię porządki w szafach , szafkach i w głowie , bo przecież nigdy na to nie ma czasu !!! Znajdźcie czas dla siebie.”

Warto sobie przypomnieć: CIĘŻARNA JOANNA MORO POKAZAŁA ROZBIERANE ZDJĘCIA. AKTORKA DAŁA SIĘ POZNAĆ Z ODWAŻNEJ STRONY

Portal "Życie" pisał: JOANNA MORO W CIĄŻY NIE CZUJE SIĘ NAJLEPIEJ. CO DOLEGA AKTORCE

Portal "Życie" pisał również o: W 2020 ROKU POLACY BĘDĄ MUSIELI WYMIENIĆ DOKUEMNTY. MILIONY DOWODÓW OSOBISTYCH TRZEBA WYROBIĆ A NOWO