Cameron Diaz i jej mąż Benji Madden szczęśliwie rozpoczęli nowy rok. Para doczekała się swojego pierwszego dziecka, o czym poinformowała 47-letnia aktorka za pośrednictwem Instagrama. Małżeństwo długo starało się o dziecko, czego dowodem były częste plotki o ciąży.

Gwiazda i jej mąż w końcu doczekali się ukochanej pociechy i spełnili swoje marzenie, choć wiele osób odradzało im tego pomysłu. A to za sprawą wieku Cameron Diaz. 47-latka i jej 40-letni partner nie przejęli się jednak głosami przeciwników.

Cameron Diaz urodziła swoje pierwsze dziecko

Słynna aktorka w dość nietypowy sposób przekazała opinii publicznej informację o porodzie. Zwykle amerykańskie gwiazdy dodają bez skrupułów zdjęcia swoich pociech, nawet tuż po narodzinach. 47-letnia aktorka nowinę o narodzinach ogłosiła jednak w inny sposób.

Cameron Diaz wydała na Instagramie oświadczenie, w którym zdradziła, że wraz z początkiem 2020 roku na świat przyszła jej córka. Gwiazda wyjawiła też imię, jakie otrzymała jej pociecha. Jest dość nietypowe.

-„Szczęśliwego roku od Maddenów! Z radością, błogosławieństwem i wdzięcznością chcielibyśmy rozpocząć nową dekadę ogłoszeniem o narodzinach naszej córki Raddix Madden. Od razu zdobyła nasze serca i dopełniła rodzinę”- napisała.

Aktorka zawarła jeszcze jedną istotną informację

Ponadto Cameron Diaz napisała, że wraz z mężem nie będą publikować w sieci żadnych zdjęć dziewczynki oraz nie będą przekazywać mediom kolejnych informacji na jej temat. Aktorka wyłączyła także możliwość komentowania zdjęcia z oświadczeniem. Najwidoczniej chcą się tą radosną chwilą cieszyć tylko z najbliższymi.

-„Jesteśmy uradowani, ogłaszając tę wiadomość, ale jednocześnie czujemy silną potrzebę ochrony naszej prywatności. Nie będziemy więc udostępniać żadnych zdjęć ani dzielić się kolejnymi szczegółami, innymi niż fakt, że jest bardzo, bardzo urocza”.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️ @benjaminmadden

A post shared by Cameron Diaz (@camerondiaz) on

Portal Zycie pisał również o… PRACOWNICY BĘDĄ MOGLI WZIĄĆ NAWET PÓŁ ROKU URLOPU? RESORT ROZWOJU ROZWAŻA WPROWADZENIE REWOLUCYJNEGO POMYSŁU

Przypomnij sobie o… TEN KSIĄDZ DAJE PRZYKŁAD INNYM DUCHOWNYM. ZROBIŁ COŚ JAKO PIERWSZY W POLSCE. „MUSIMY TO BOGACTWO PRZEKAZAĆ NASTĘPNYM POKOLENIOM”