Aleksandra Domańska jest aktorką, którą widzowie znają z serialu „O mnie się nie martw” i filmów „Ameryka Express” i „Podatek od miłości”. Różne są opinie na temat osobowości aktorki, często słyszało się, że jest osobą męczącą i marudną.

Kiedy jednak na swoim profilu na Instagramie pokazuje fanom swoje prywatne życie, okazuje się, że ma wielu zwolenników. Swoim pozytywnym usposobieniem zjednuje jej co rusz nowych sympatyków. Profil obserwuje już ponad 217 tys. internautów.

Tym razem podzieliła się historią, która spotkała ją podczas zakupów w Lidlu.

- Wczoraj Pan Kasjer w Lidlu poprosił mnie o dokument ze zdjęciem. Moja pierwsza myśl: co jest grane? Teraz, żeby robić zakupy trzeba się legitymować?! Moja druga myśl: Kurczę, nie mam przy sobie żadnych dokumentów poza kartą miejską. Spojrzałam na swoje zakupy i uświadomiłam sobie, że wśród nich znajduje się buteleczka pysznego trunku, idealnego na jesienne wieczory... Patrzę na tego Pana, minę mam pewnie jak ze zdjęcia z fotobudki ze ślubu Zborowskiej i NIE KUMAM, O CO CHODZI! – napisała Domańska.

Niestety aktorka nie miała ze sobą dowodu osobistego i nie mogłaby kupić wybranego alkoholu.

- Nagle doznaje olśnienia i pytam Pana: czy Pan myśli, że ja mogę być niepełnoletnia? Proszę Pana ja mam 30 lat. Tak naprawdę powiedziałam, że mam 35 lat. Nie wiem czemu skłamałam. Zdarza mi się kłamać zupełnie bez sensu np. jak pytam o cenę i okazuję się ona bardzo wysoka, to zamiast powiedzieć „dziękuje” mówię „o dobrze, to pomyślę i może wrócę”, chociaż dobrze wiem, ŻE NIGDY NOGA MA TU NIE POSTANIE w celu nabycia tej rzeczy, gdyż mnie na nią nie stać- opowiada dalej aktorka.

Na szczęście z pomocą przyszedł jej mężczyzna, który stał za nią w kolejce:

- Pan był nieugięty i powiedział, że nie sprzeda, póki nie zobaczy dowodu. Poratował mnie Pan Brodacz, stojący za mną w kolejce, przygarniając moją jesienną buteleczkę do swojej kupki zakupowej. Zaczął wyciągać już dokument tożsamości, ale Pan kasjer powiedział: Pan nie musi. W myślach sobie dodałam: bo Pan ma brodę – komentuje aktorka.

Wpis ma ponad 30 tysięcy polubień, to już kolejny, który spotkał się z tak pozytywnym odbiorem fanów.

Portal Zycie pisał również o… PRACOWNICY BĘDĄ MOGLI WZIĄĆ NAWET PÓŁ ROKU URLOPU? RESORT ROZWOJU ROZWAŻA WPROWADZENIE REWOLUCYJNEGO POMYSŁU

Jak informował portal Życie: ALE NUMER, NAWET 4 TYSIĄCE ZŁOTYCH WIĘCEJ MIESIĘCZNIE DO EMERYTURY. CO ZROBIĆ, BY OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE

Przypomnij sobie o… TEN KSIĄDZ DAJE PRZYKŁAD INNYM DUCHOWNYM. ZROBIŁ COŚ JAKO PIERWSZY W POLSCE. „MUSIMY TO BOGACTWO PRZEKAZAĆ NASTĘPNYM POKOLENIOM”