W tym roku Meghan Markle i książę Harry postanowili odejść od tradycji i spędzić Święta Bożego Narodzenia poza rodziną królewską. Wraz z synkiem wyjechali do Kanady, gdzie czekała matka księżnej, Doria Ragland. Wspólnie udali się na wyspę Vancouver. Tam spędzili czas wypoczywając i korzystając z lokalnych wycieczek. W trakcie jednej z nich dziennikarka polskiego pochodzenia, Asymina Kantorowicz wraz z ukochanym natknęli się na parę książęcą. Jak wyglądało to spotkanie?

Polska dziennikarka spotkała Meghan Markle

Asymina Kantorowicz wraz z ukochanym Iliya Pavlovic każdego roku udają się w podróż, podczas której świętują nadchodzący rok. Tym razem para postanowiła urządzić sobie piknik i uwiecznić piękne chwile robiąc sobie zdjęcie na ładnym tle. W pewnym momencie podeszła do nich kobieta, która zaproponowała, że zrobi im zdjęcie. Dziennikarka początkowo nie zorientowała się, że taką propozycję złożyła im sama Meghan Markle. Dopiero po chwili, kiedy dostrzegła wśród osób, z którymi przebywała księżna Abigail Spencer, aktorkę "Garniturów" zdała sobie sprawę, że to ona.

"Jestem fanem "Garniturów" i najpierw zauważyłam Abigail, a potem zdałam sobie sprawę, że to Meghan robi zdjęcie. Kiedy przyjrzałam się grupie, dostrzegłam, że Harry też tam był. Nie mogłam uwierzyć" – zdradziła Asymina w rozmowie z magazynem "People".

Jak zachowywała się księżna?

Dziennikarka stwierdziła, że Meghan Markle była bardzo przyjazna.

"Szczerze mówiąc, to był bardzo miły gest z ich strony. Pewnie byśmy ich nie zauważyli, gdyby sami nie podeszli. Widzieli, jak próbowaliśmy zrobić to zdjęcie."

Meghan Markle wykonała parze 3 fotografie.

"Na koniec wręczyła mi telefon i powiedziała: "Szczęśliwego Nowego Roku!". Odpowiedzieliśmy jej: "Dziękujemy i szczęśliwego Nowego Roku dla was". "

Kim jest Asymina Kantorowicz?

Asymina Kantorowicz to kanadyjska dziennikarka, które ma za sobą całkiem spory staż. Aktualnie pracuje dla CTV News. Według informacji krążących w internecie zna ona nie tylko język angielski, ale też polski ze względu na pochodzenie jej rodziców.

Może zainteresuje Cię to: KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE OPUBLIKOWALI ZDJĘCIE Z SYNKIEM. INTERNAUCI ZWRÓCILI UWAGĘ NA LUKSUSOWĄ STYLIZACJĘ CHŁOPCA

Zobacz także: KANADYJSKA RESTAURACJA NIE WPUŚCIŁA MEGHAN MARKLE I KSIĘCIA HARREGO! JAKI POWÓD TEJ DECYZJI

Portal "Życie" poleca: W 2020 ROKU POLACY BĘDĄ MUSIELI WYMIENIĆ DOKUMENTY. MILIONY DOWODÓW OSOBISTYCH TRZEBA WYROBIĆ NA NOWO