Victoria i David Beckham są małżeństwem od 1999 roku. I choć, w ich związku nie obyło się bez skandali, para, mimo wielu doniesień o rozstaniu, wciaż jest razem. Małżonkowie wspólnie wychowują czworo dzieci: trzech synów - Brooklyna Josepha, Romeo Jamesa i Cruza Davida oraz córkę Harper Seven.

W ostatnim czasie w rodzinie Beckhamów miała miejsce szczególna uroczystość. Para zdecydowała się ochrzcić dwoje swoich najmłodszych dzieci: 14-letniego Cruza i 8-letnią Harper. O tym podniosłym wydarzeniu poinformowała na Instagramie dumna mama.

Victoria Beckham we wpisie napisała:

"Nie mogłabym być bardziej dumna, przeżywając chrzest Harpera i Cruz razem z naszymi przyjaciółmi i rodziną. Jestem niesamowicie wdzięczna."

Dumy nie krył również tata - David Beckham. Były piłkarz podkreślił wyjatkowość tego dnia i zdradził, jak wiele znaczy dla niego ta chwila. Ponadto skomentował wygląd córki i syna. Dla niego Cruz i Harper w tym dniu wyglądali szczególnie pieknie i elegancko.

Trudno się nie zgodzić ze słowami Davida. Na tę wyjątkową uroczystość Harper ubrała kremową, gustowną suknię, zaprojektowaną specjalnie dla niej przez Bonpoint. Z kolei Cruz włożył klasyczny garnitur od Diora.

Oboje prezentowali się wyśmienicie!

Kto został rodzicami chrzestnymi dzieci Beckhamów?

Na tej uroczystości nie mogło zabraknąć gwiazd. Chrzest Święty to niezwykle doniosła chwila w życiu zarówno kazdego dziecka, jak i rodzica. Jak donosi "Super Express" chrzestnymi namłodszych pociech Victorii i Davida zostali słynni celebryci.

Zaszczyt prowadzenia do chrztu Cruza i Harper mieli Eva Longoria oraz Ken Paves, a także Marc Anthony i David Gardner.

Eva Langoria nie kryła wzruszenia podczas uroczystości. Gwiazda "Gotowych na wszystko" przyznała, że poczuła się bardzo wyróżniona zostając matką chrzestną 8-latki. Gwiazda udostępniając post Victorii Beckham napisała:

"Co za zaszczyt zostać Matką Chrzestną najsłodszej małej dziewczynki na świecie! Kocham cię #HarperSeven."

Warto sobie przypomnieć...„KEVIN SAM W DOMU”. JAK DZIŚ WYGLĄDA ODTWÓRCA GŁÓWNEJ ROLI [ZDJĘCIA]

Portal "Życie" pisał: KAROLINA GILON MA NOWEGO CHŁOPAKA? W SIECI POJAWIŁO SIĘ ZDJĘCIE ZE ZNANYM MODELEM

Informował również...KOLEGA RADOSŁAWA MAJDANA ZDRADZIŁ PŁEĆ DZIECKA. TOMASZ IWAN CHLAPNĄŁ PRZED KAMERĄ [WIDEO]