Pod koniec listopada w amerykańskich mediach rozpętała się prawdziwa burza. Wszystko przez popularnego piosenkarza Justina Timberlake’a, który został przyłapany w dwuznacznej sytuacji ze swoją koleżanką z planu, Alishą Wainwright.

Przez ostatnie pół roku Alisha i Justin pracowali razem przy filmie „Palmer”. Wygląda na to, że przez to bardzo mocno się zżyli! Gwiazdor został przyłapany przez paparazzich na obejmowaniu swojej koleżanki w czasie jednej z imprez obsady.

Podobno para trzymała się za ręce, a Alisha wodziła ręką po kolanie piosenkarza. Spędzili tak cały wieczór! Co na to żona Justina, popularna aktorka Jessica Biel?

Przypomnijmy, że Justin Timberlake i Jessica Biel są ze sobą od wielu lat. Para postanowiła sformalizować swój związek w 2012 roku i od tamtej pory uchodzi za wzorowe małżeństwo. 4 lata temu na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko.

Kilka dni po tym, jak świat obiegły zdjęcia Justina Timberlake’a w dwuznacznej sytuacji z koleżanką, piosenkarz postanowił publicznie przeprosić swoją żonę. Oświadczenie w tej sprawie opublikował na Instagramie:

Trzymam się z daleka od plotek, jak tylko mogę, ale czuję, że jestem zobowiązany wyjaśnić mojej rodzinie pogłoski (…) W ostatnich tygodniach wykazałem się mocnym brakiem oceny, ale – niech to będzie jasne – między mną a moją koleżanką z planu do niczego nie doszło. Tamtej nocy za dużo wypiłem i żałuję swojego zachowania. (…) To nie jest przykład, który chcę dawać swojemu synowi. Przepraszam swoją wspaniałą żonę i rodzinę za postawienie ich w tej kłopotliwej sytuacji.

Wygląda na to, że kryzys małżeński spowodowany zdradą wokalisty został już zażegnany. Para jak dawniej zaczęła dzielić się czułościami w mediach społecznościowych.

Justin Timberlake chętnie wrzuca komentarze z serduszkami pod postami swojej żony, a ona dziękuje mu polubieniami.

Na portalu "Życie" zobaczysz także... CZY JUSTIN TIMBERLAKE I JESSICA BIEL NIE SĄ JUŻ RAZEM. DWUZNACZNE ZDJĘCIA AKTORA Z ALISHĄ WAINWRIGHT OBIEGŁY INTERNET [ZDJĘCIA]

Warto sobie przypomnieć... NAJGŁOŚNIEJSZE ZDRADY POLSKIEGO SHOW-BIZNESU! O TYCH GWIAZDACH BYŁO NAPRAWDĘ GŁOŚNO

Portal "Życie" informował również o... KOLEGA RADOSŁAWA MAJDANA ZDRADZIŁ PŁEĆ DZIECKA. TOMASZ IWAN CHLAPNĄŁ PRZED KAMERĄ [WIDEO]