W show-biznesie nie zawsze jest jak w bajce. Romanse, zdrady i rozstania to nieodłączne elementy medialności. Ten, kto chce być sławny jest świadomy tego, iż jego życie jest przedmiotem zainteresowań wielu ludzi.

Ceną rozpoznawalności jest to, że każdy ruch jest szeroko komentowany, a na światło dzienne wypływają sprawy, które z pewnością niekórzy woleliby zostawić w cieniu. Niestety w świecie mediów niczego nie da się ukryć.

Największe emocje budzą oczywiście nowe związki gwiazd. Wszelkie zdrady i romanse są pożywką dla całego środowiska show-biznesu. Przedstawiamy zatem zestawienie Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej, która dla portalu "Se.pl" przygotowała ranking najgłośniejszych romansów polskich gwiazd.

1. Dominika Figurska i Michał Chorosiński

Dominika Figurska zdradziła męża ze znanym muzykiem, z którym co więcej zaszła w ciążę. Ich burzliwy romans nie trwał jednak długo, a mąż Dominiki wybaczył jej zdradę oraz uznał dziecko za swoje.

Dziś małżeństwo wychowuje pięcioro dzieci.

2. Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk

Była to najpopularniejsza para z polskich ekranów telewizyjnych. Zając i Krawczyk byli głównymi bohaterami serialu "Pierwsza miłośc". To właśnie na planie tej produkcji połączyła ich miłość. Niestety, ich związek zakończył się z powodu zdrady Mikołaja Krawczyka, jakiej dopuścił się z koleżanką po fachu - Agnieszką Włodarczyk.

Co istotne, ich relacja również nie przetrwała próby czasu. Obecnie Mikołaj Krawczyk związany jest z Sylwią Juszczak.

3. Piotr Zelt i Monika Ordowska

Para będąc w szczęśliwym związku doczekała się dziecka. Niestety po czasie okazało się, że jest ono wynikiem zdrady Ordowskiej z modelem. Gdy Zelt dowedział się o zdradzie partnerki nie chciał dalej budować tej relacji. Związek nie miał szans na przetrwanie.

4. Erwin Wenel i Ewa Wencel

Ewa Wencel zdradziła męża z Bogusławem Lindą. Co ciekawe, Erwin Wencel przyłapał żonę na zdradzie ze swoim przyjacielem we własnym domu! Nic dziwnego, że małżeństwo to należy już do przeszłości.

5. Mateusz Borek i Katarzyna Kraszewska

Para wiązała ze sobą daleką przyszłość i planowała nawet ślub. Niestety, Kasia Kraszewska zainteresowała się innym mężczyzną - Przemysławem Saletą, o czym dziennikarz szybko się dowiedział. Niedoszli małżonkowie błyskawicznie zakończyli swoją realcję.

A nowa para - Kasia i Przemysław przestali ukrywać swoje płomienne uczucie.

Warto sobie przypomnieć o: CZY SANDRA KUBICKA ZOSTANIE NOWĄ GWIAZDĄ TELEWIZJI? JUŻ PADŁY PIERWSZE PROPOZYCJE PRACY

Portal "Życie" pisał...ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY PRZEPROWADZAJĄ SIĘ DO WIĘKSZEGO DOMU. JAK URZĄDZĄ NOWĄ REZYDENCJĘ

Informował również: CZY MACIEJ MUSIAŁ JEST ZAKOCHANY. NAJNOWSZE ZDJĘCIE Z PIĘKNĄ KOLEŻANKĄ WIELE MÓWI