Fakt, że Ania i Robert Lewandowscy będą mieli drugie dziecko, wstrząsnął całym światem. Wszyscy nie mogą się doczekać jego narodzin, Ania wciąż otrzymuje setki gratulacji oraz komplementów dotyczących jej wyglądu podczas ciąży, a słynna para zaczyna zastanawiać się nad przyszłością.

Na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie siostrzyczka małej Klary Lewandowskiej. Pojawiały się spekulacje, że będzie to córeczka, jednak sama Ania zdementowała te plotki. Pokazała wtedy na Instagramowym zdjęciu smoczki i zaznaczyła w opisie liczbę mnogą. Czyżby sugerowała, że to będą bliźniaki?

Annę i Roberta Lewandowskich czeka więcej zmian. Aktualnie remontują już nowe mieszkanie, do którego wkrótce się wprowadzą. Będą się w nim znajdować co najmniej dwa pokoje dla dzieci.

„Będą tam co najmniej dwa pokoje dla maluchów, ponieważ para chce mieć więcej dzieci. Znajdzie się też miejsce do nauki gry na pianinie, bo mała Klara uwielbia ten instrument, podobnie jak śpiew i taniec” - piszą dziennikarze z tygodnika „Na żywo”.

Tym razem Ania i Robert Lewandowscy remontują nowe mieszkanie w Warszawie. Prawdopodobnie aktualnie, dopóki nie będzie ono gotowe, mieszkają tymczasowo przy Łazienkach Królewskich. Ze względu na pracę Roberta znajdują się w rozjazdach między Polską a Niemcami. Czy po kupnie nowego mieszkania będą spędzać w kraju więcej czasu?

Na razie nie wiadomo, co przyniesie przyszłość. Dla Ani dom jest jednak czymś więcej niż tylko umeblowaną nieruchomością.

„Mieszkamy raz w Polsce, raz w Niemczech. I wszędzie potrafimy się odnaleźć. Tłumaczę naszej córeczce, gdzie jest nasz dom. Tam, gdzie rodzice” – napisała pod jednym ze zdjęć na swoim Instagramie Lewandowska.

Trzeba przyznać, że Ania Lewandowska wydaje się być kochającą i troskliwą mamą oraz bardzo rodzinną osobą. Życzymy dużo zdrowia podczas ciąży i nie tylko!

Przypomnij sobie o… MAŁASZYŃSKI ZAMIEŚCIŁ WZRUSZAJĄCY WPIS W MEDIACH. "WCIĄŻ CIĘ KOCHAM"

Jak informował portal Życie: KIM KARDASHIAN PORÓWNUJE SIĘ DO KSIĘŻNEJ SUSSEX. CO NA TO MEGHAN MARKLE

Portal Życie pisał również o… "CZY WYNIKI TRZEBA BĘDZIE POWTÓRZYĆ?". NIEŚCISŁOŚCI W FINALE POPULARNEGO PROGRAMU