Od dawna wiadomo, że Kim Kardashian próbuje zaprzyjaźnić się z Meghan Markle. Niedawno tabloidy donosiły, że celebrytka przeszukuje oferty z dziecięcą biżuterią z diamentów, by obdarować nią potomka książęcej pary.

Teraz Kim Kardashian poszła o krok dalej w próbach wkupienia się w łaski brytyjskiej rodziny królewskiej. Celebrytka na łamach australijskiego programu The Sunday Project wyznała bowiem, że identyfikuje się z byłą amerykańską aktorką.

Celebrytka wyraziła zrozumienie dla księżnej Sussex w związku z jej nieustannym atakowaniem przez prasę. Podkreśliła, że doskonale wie, jak wygląda życie na świeczniku:

Myślę, że każdy ma swoją medialną drogę. Ich droga jest wyjątkowo osobista, biorąc pod uwagę to, czego doświadczyła jego matka i jak życie na świeczniku wpłynęło na losy jego rodziny. Nikt chyba nie jest w stanie w pełni tego zrozumieć, bo nie był w ich sytuacji.

Meghan Markle nie ma lekko. Kobieta nie cieszy się szczególną sympatią nie tylko wśród tabloidów. Jest również najmniej lubianym członkiem rodziny królewskiej przez wszystkich Brytyjczyków. 

Ponadto księżna Sussex nie została ciepło przyjęta przez rodzinę swojego męża, księcia Harry'ego. Kobieta często łamie królewski protokół, przez co jest stale krytykowana przez królową Elżbietę II.

Pojawiły się nawet plotki mówiące o tym, że Harry i Meghan chcą na stałe usunąć się z życia publicznego. Para ma się wyprowadzić do swojego domu w Malibu, by zyskać więcej prywatności. Kim Kardashian komentuje te doniesienia w trakcie wywiadu:

Z racji tego, że jestem teraz starsza i mam kilkoro dzieci, to życzę im przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa. Jestem w stanie zrozumieć ich potrzebę prywatności, kiedy faktycznie jej potrzebują.

Trudno sobie jednak wyobrazić, że amerykańskiej celebrytce przeszkadza popularność. W końcu sama robi wszystko, by wzbudzać wokół siebie jak najwięcej zainteresowania.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... KATE MIDDLETON NIE SPODOBAŁ SIĘ KOMENTARZ DZIENNIKARZA NA TEMAT KSIĘŻNICZKI CHARLOTTE. WEZWAŁA GO DO PAŁACU

Warto sobie przypomnieć... KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE MAJĄ CORAZ GORSZE RELACJE Z KSIĘCIEM WILLIAMEM I KATE MIDDLETON. BRACIA NIE POTRAFIĄ SIĘ POROZUMIEĆ

Portal "Życie" informuje także... CO JE SYN MEGHAN MARKLE I KSIĘCIA HARRY'EGO. WYBRALI TRUDNY MODEL ŻYWIENIA, A KSIĘŻNA SUSSEX ODSTAWIŁA ARCHIEGO OD PIERSI