Zwycięzcą 8 edycji popularnego programu „Top Model”,okazał się Dawid Woskanian. Jako zwycięzca otrzymał sto tysięcy złotych, okładkę w miesięczniku „Glamour” oraz kontakt z prestiżową agencją.

Dawid w walce o wygrana miał do pokonania aż czterech uczestników: Sandrę Dorsz, Olgę Kleczkowską i Stanisława Obolewicza.

O zwycięstwie Dawida Woskaniana zadecydowała publiczność w głosowaniu SMS-owym, a także głosy jury, w którego składzie zasiadali: Kasia Struss, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska.

Niestety, nie wszyscy są zadowoleni z wyniku konkursu. Wśród internatów pojawiły się komentarze, twierdzące o tym, że zwycięstwo Dawida było „ustawką”.

Zdaniem fanów programu, wygrać powinna Olga, która na chwilę przed zakończeniem glosowania miała aż 20 procentową przewagę nad Dawidem, co więcej to właśnie Olga otrzymała największe poparcie wśród jurorów.

- To jest ustawka, 10 min przed końcem programu Olga miała 20% głosów więcej niż Dawid – skomentował jeden z internautów.

- Nie uwierzę, że Dawid miał więcej niż Olga za głosy widzów – swierdził drugi.

- Szkoda tylko, że nie wygrywa osoba z oczywistym potencjałem na zrobienie realnej kariery. Niestety Dawid jej nie zrobi, co już pokazał odcinek w Stambule i obawy projektantów o to, że chłopak może źle wypaść na pokazie przez chorobę. Znowu odbył się żałosny "festiwal litości" – napisał kolejny.

W sprawie zabrała glos stacja TVN. W odniesieniu do zarzutów udostępniła post, w którym wyjaśniła w jaki sposób odbyło się glosowanie.

– Podsumowanie finałowej punktacji: w głosowaniu jury Olga zdobyła najwięcej punktów. Dawid dostał największe wsparcie od widzów w głosowaniu SMS i online. Stąd remis. A w tym przypadku (według regulaminu) zwycięża osoba, która dostała najwięcej Waszych głosów. I wszystko jasne - brzmi komunikat produkcji programu "Top Model".

Na portalu "Życie" informujemy również... 72-LETNI KAROL STRASBURGER ZOSTAŁ OJCEM. ZNAMY PŁEĆ I IMIĘ JEGO PIERWSZEGO DZIECKA

Na portalu "Życie" dowiesz się także... KLAUDIA EL DURSI ZDRADZA KTO WYGRA "TOP MODEL"