Justin Timberlake oraz Jessica Biel byli parą już od kilkunastu lat. Wydawało się, że między nimi wszystko się układa (a przynajmniej nie pojawiały się żadne donosy o kłótniach czy rozstaniu)… aż do ostatnich dni. Zdjęcia Timberlake’a obiegły wszystkie media i wzbudziły ogromne emocje.

Jessica Biel oraz Justin Timberlake są (byli?) parą od 2007 roku. Doczekali się ślubu – w 2012 roku – oraz wspólnego dziecka, syna Silasa – w 2015 roku. Choć ich relacja była dość burzliwa, to wydawało się, że naprawdę się kochają, i za każdym razem wracali do siebie.

Jeden z reporterów zrobił zdjęcia podczas imprezy, na której byli obecni Justin oraz jego koleżanka z planu filmowego, Alisha Wainwright. Widać na nich, jak odnoszą się do siebie wzajemnie – nie wygląda to na relację przyjacielską. Dodatkowo Justin nie miał na palcu obrączki.

Justin Timberlake i Alisha Wainwright pracują razem na planie dramatu „Palmer”.

Podczas przyjęcia siedzieli razem niemal przez cały czas. Na wszystkich fotografiach Justin chwytał Alishę za ramię, dłoń, rękę, mocno patrzył jej w oczy. Ona trzymała dłoń na jego kolanie i wydawała się być zadowolona z tego flirtu.

Jessica Biel, żona Timberlake’a, nie wydaje się przejmować zaistniałą sytuacją. Już po wycieku zdjęć do mediów paparazzi przyłapali ją w ciągu dnia, a aktorka wyglądała na całkiem zadowoloną – na jej twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Dodatkowo widać, że ma na palcu obrączkę.

Zdania na temat całej sytuacji są podzielone. Część osób jest oburzona zachowaniem Justina, zaś część zwraca uwagę, że na nagraniu jest wyraźnie nietrzeźwy, przez co nie zachowywał się normalnie.

„To ona do niego się dowala z łapskami” – pisze jedna z internautek.

„Jak Justin i Jess się rozstaną to będzie dowód na to że prawdziwa miłość nie istnieje” – pisze zrozpaczona fanka.

„Widać, że koleś jest pijany mocno, oni są na pewno zgraną ekipą i nic się nie dzieje, oprócz zajmowania się tymi wstawionymi przez tych w lepszym stanie” – sugeruje kolejny komentarz.

Co sądzicie o całej sytuacji?

Przypomnij sobie o… ANNA LEWANDOWSKA DODAŁA ZASTANAWIAJĄCY WPIS. CZYŻBY SPODZIEWAŁA SIĘ BLIŹNIAKÓW

Jak informował portal Życie: BARBARA KURDEJ-SZATAN POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU. ZACZAROWAŁA SWOIM WYGLĄDEM INTERNAUTÓW

Portal Życie pisał również o… MAJA BOHOSIEWICZ SPRZEDAJE SWOJĄ SUKNIE ŚLUBNĄ. JUŻ WIE, CO ZROBI Z PIENIĘDZMI