„Rolnik szuka żony” to reality-show, które pomaga w znalezieniu miłości. Program okazał się prawdziwym hitem. Na antenie Telewizji Polskiej można obecnie obejrzeć już siódmą edycję popularnego show.

Wielki finał programu jest coraz bliżej. Mężczyźni odsyłają co tydzień kandydatki do domu, tym samym pozostawiają tylko te kobiety, z którymi liczą na trwały i głęboki związek. Okazuje się jednak, że nie wszyscy mają szczere intencje. W ostatnim odcinku Seweryn został przyłapany na kłamstwie.

Co się dzieje w 7. edycji programu?

Rolnicy wciąż poszukują swoich idealnych żon w aktualnej edycji programu. W najlepszej sytuacji znajduje się obecnie Jakub, który już postanowił, że chce budować związek z Anną i odesłał resztę kandydatek do domu.

Z programu odeszła również Joanna, która kandydowała do roli żony Seweryna. Mężczyzna zaprosił na randkę Dianę, która jednak ma pewne obawy co do niego.

-„Ma cechy faceta, które chciałabym widzieć u swojego męża. Ale po tym, co widzę, że spędza z Marleną tyle czasu, gdy słyszę ich rozmowy, to zastanawiam się, czy Seweryn jest szczerym facetem. A ja byłam tyle razy oszukiwana, że nie chcę kolejny raz” - wyznała Diana.

Gdy zostali sami, Diana zaczęła dopytywać mężczyznę o jego podejście do szczerości. Dzień wcześniej Marlena, druga kandydatka na żonę Seweryna, wyznała jej potajemnie, że utrzymywała wcześniej z Sewerynem kontakt na portalu społecznościowym. Diana zapytała go o to, jednak ten nerwowo próbował uniknąć odpowiedzi.

- „Miałeś sytuacje, kiedy musiałeś kłamać? Potrafisz tak patrzeć na kogoś i kłamać?” - dopytywała Diana.

Seweryn oszukał kandydatkę

Rolnik zapewniał Dianę, że mówi prawdę. Wtedy ta wyznała, że Marlena dzień wcześniej wszystko jej zdradziła.

- „Jesteś u mnie skreślony jako mężczyzna” - poinformowała zaskoczonego Seweryna.

Mężczyzna definitywnie zaprzepaścił szansę na związek z Dianą. Kobieta czuła się oszukana i oficjalnie odeszła z programu.

-„Marlena pisała do mnie na portalu po wizytach w pałacu. Głupio wyszło, powinienem jej powiedzieć. Nie wiem, czy to kamery, czy co” - próbował się tłumaczyć.

Portal "Życie" informował także o... W 2020 ROKU WZROSNĄ RATY KREDYTÓW DLA KILKUDZIESIĘCIU TYSIĘCY POLAKÓW. PODWYŻKA MOŻE WYNIEŚĆ AŻ 50 PROCENT

Na portalu "Życie" dowiesz się również... JULIA WIENIAWA ZNOWU NA JĘZYKACH WSZYSTKICH. CZY TO JEJ NOWA MIŁOŚĆ? GWIAZDA POSTANOWIŁA ODNIEŚĆ SIĘ DO PLOTEK