Zwycięzca ósmej edycji MasterChefa jest bratem popularnego aktora, Rafała Zawieruchy. O mężczyźnie zrobiło się niedawno bardzo głośno za sprawą roli w filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu w… Hollywood”.

Widać, że brat jest bardzo dumny z Grzegorza. Z okazji finału MasterChefa Rafał Zawierucha opublikował zdjęcie brata na swoim Instagramie. Opatrzył je podpisem:

Czy go poznajecie? Najświeższy @masterchef_tvn a tam - mój kochany Brat - wygrywa !!!! Idzie jak burza, do swojego celu! Z luzem, radością i pasją do tego co kocha - tak trzymaj brat!!!!!! I osiągaj nowe szczyty! A ja zbieram zapisy gdzie i u kogo gotujemy ? 🤩😂 :))))))

Ta edycja MasterChefa dostarczyła widzom sporej dawki emocji. Wiązało się z nią wiele kontrowersji, wzbudzonych m.in. przez decyzję o wyrzuceniu z programu uczestnika, który zasłabł na planie show.

Do finału dotarli Magdalena Waś, Marlena Cichocka, Anna Łempicka i Grzegorz Zawierucha. Ich zadaniem było przygotowanie wytrawnego sufletu, dania z wątróbki oraz crêpes Suzette z lodami.

Praca pod presją czasu i ogromne emocje związane z ostatnim etapem konkursu dały się we znaki uczestnikom programu. Grzegorz Zawierucha w finałowej rozgrywce na chwilę stracił zimną krew, jednak szybko odzyskał opanowanie i sięgnął po zwycięstwo.

Prywatnie zwycięzca MasterChefa jest starszym bratem aktora Rafała Zawieruchy, a także jednym z czterech biologicznych pociech Anny i Edwarda Zawieruchów. Jego rodzice już od 19 lat prowadzą rodzinny dom dziecka w Kielcach. Łącznie wychowali 24 dzieci!

Niedawno mama Grzegorza Zawieruchy wystąpiła w programie „Dzień dobry TVN”, gdzie zdradziła kulisy tworzenia rodzinnego domu dziecka:

Zawsze mi żal było tych dzieci, takich opuszczonych, tych biednych. Tak, jak ten nasz pierwszy chłopiec, którego wzięliśmy. Miał cztery i pół roku. Jak go przywieźliśmy do domu i mieliśmy go odwieźć do państwowego domu dziecka wieczorem (...). On się przyczepił męża za nogawkę i mówił: tatusiu, nie oddaj mnie.

View this post on Instagram

Czy go poznajecie? Najświeższy @masterchef_tvn a tam - mój kochany Brat - wygrywa !!!! Idzie jak burza, do swojego celu! Z luzem, radością i pasją do tego co kocha - tak trzymaj brat!!!!!! I osiągaj nowe szczyty! A ja zbieram zapisy gdzie i u kogo gotujemy ? 🤩😂 :)))))) #masterchef #brother #success #winner #award #bestchef #kitchen #food • • • Guys! This od my Brother - and he just won The 8th edition of Masterchef in Poland! I’m so proud to be your brother- and keep going because you didn’t come this far to only come this far! :)))) @grzesiek_zawierucha 🌪🤩🎬🔥❤️⚡️ and you know what? Now I’m taking orders where we should cook something, who’s house?:)))) ideas? :) have a great Monday!!!

A post shared by Rafał Zawierucha (@rafal_zawierucha) on

Na portalu "Życie" dowiesz się również... OŁÓW I RTĘĆ W RYBNYCH FILETACH. ŚWIĄTECZNE PROMOCJE MOGĄ NIE WYJŚĆ NA ZDROWIE
Warto sobie przypomnieć... POLSKI AKTOR POCHWALIŁ SIĘ SWOJĄ RODZINĄ. MA… 23 RODZEŃSTWA!
Portal "Życie" informował także o... UCZESTNIK "MASTERCHEFA" ZASŁABŁ W TRAKCIE KONKURENCJI. JURY WYRZUCIŁO GO Z PROGRAMU